Civic FC5 Garantiden işlem yaptıran var mı?

UK61

0
Yönetici
Ad Soyad
Uğur
Aracınız
Civic FK7 HB 2017
hocam yanlış hatırlamıyorsam sizin koltuklarda koltuk ısıtmanın izi çıkmıştı. bu yüzden mi değişim yaptılar?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Evet koltuğun oturma yerinde rezistans izleri çıkmıştı resmi çekildi fabrikaya soruldu onaylandı kılıf değişti.

Aracınız
@UK61 kusura bakma geç gördüm mesajını. Aynen yay gıcırtısı gibi bir gıcırtı oluyordu koltukta. İskelette sıkıntı varmış değiştirdiler. Ama direksiyonda da deforme başlamıştı onu değiştirmediler kullanıcı hatası yıkamacıların kullandıkları malzemeden filan dediler.

Kün feyekün..

UK61

0
Yönetici
Ad Soyad
Uğur
Aracınız
Civic FK7 HB 2017
@UK61 kusura bakma geç gördüm mesajını. Aynen yay gıcırtısı gibi bir gıcırtı oluyordu koltukta. İskelette sıkıntı varmış değiştirdiler. Ama direksiyonda da deforme başlamıştı onu değiştirmediler kullanıcı hatası yıkamacıların kullandıkları malzemeden filan dediler.

Kün feyekün..
Sorun çözüldü mü peki? değişip yine aynısı olanlar olmuş. Bende de oluyor sanki elektronik bel desteği tarafından geliyor.

Aracınız
Benim virajlarda bozuk yollarda karyola gibi gıcırdıyordu. Değişimden sonra bir sorun kalmadı. Benim araç fb7 kasa bel desteği yok

Kün feyekün..

UK61

0
Yönetici
Ad Soyad
Uğur
Aracınız
Civic FK7 HB 2017

Armour

0
Aracınız
Honda CRV
2012 model FB7 için;
kronik soyulma sorunu olan ön kapı kolçak plastikleri (Çitkurtlar),
ses geldiği için Arka sağ salıncak (Çiftkurtlar),
3 ayda patlayan tavan lambası ampulü (çiftkurtlar),
(incelemede darbe izi bulunamadığı için) camı çatlayan sağ sis farı (Honda Bora)
iz bıraktığı için tam olarak basmadığı anlaşılan sağ silecek (Honda Bora),
tarafından muhtelif zamanlarda garanti kapsamında değiştirilmiştir.

Aracınız
Civic FK7 HB 2017
2017 fk7 için arka bagaj amortisörleri, çamurluktaki sinyaller ve ön panjur sensör arızası için değişti. Koltuk rezistans izleri çok belirgin olmadığı için kapı döşemesi kumaşı kullanıcı hatası denilerek ve burası çokomelli direksiyon dikiş yerlerindeki çatlaklar (doğal) normal şeyler bu kadar takılmayın denilerek reddildi

FIG-LX1 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri