Garantiden koltuk derileri değişti

Herkese merhaba. 2018 exe paket civic sahibiyim. Deri koltukların garantisi 3 yılmış. Bu yüzden küçük bir yıpranma nedeni ile garantiye başvuru yaptım. Garanti olumlu dönüş yaparak sağ koltuk oturma bölümünü ve sürücü koltuğu sırt kısmının derisini komple değiştirdiler. Süreç kısa sürdü, servisin ilgisi çok hoşuma gitti. Ama yeni takılan deriler sıfır koltuklar gibi gergin olmuyormuş. Zamanla sıfır gibi geriliyormuş. Nedeni sonradan değişen kılıflar katlı şekilde kargo edildiği için buruşma oluyormuş.Ekli dosyayı görüntüle 26259220201112_191915.jpeg

SM-N975F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2018
Herkese merhaba. 2018 exe paket civic sahibiyim. Deri koltukların garantisi 3 yılmış. Bu yüzden küçük bir yıpranma nedeni ile garantiye başvuru yaptım. Garanti olumlu dönüş yaparak sağ koltuk oturma bölümünü ve sürücü koltuğu sırt kısmının derisini komple değiştirdiler. Süreç kısa sürdü, servisin ilgisi çok hoşuma gitti. Ama yeni takılan deriler sıfır koltuklar gibi gergin olmuyormuş. Zamanla sıfır gibi geriliyormuş. Nedeni sonradan değişen kılıflar katlı şekilde kargo edildiği için buruşma oluyormuş.Ekli dosyayı görüntüle 262592Ekli dosyayı görüntüle 262593

SM-N975F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Hocam bende geçtiğimiz cumartesi sürücü sırt tarafı değişti aynı durum bende de var banada anlattığınız gibi söylendi güle güle kullanın

SM-A520F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aracınız
Civic FC5 2018
Güle güle kullanın öncelikle. Bahsettiğiniz küçük sorun nasıldı tam olarak da değişime karar verildi. Benim de şoför koltuğunda oturma bölümünde çizgiler, çizikler oluştu. Deri koltuk bakımı yaptıracaktım bunun için. Ne kadar faydası olur bilmem. Acaba değişim kararı verilir mi?

SNE-LX1 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2018
Güle güle kullanın öncelikle. Bahsettiğiniz küçük sorun nasıldı tam olarak da değişime karar verildi. Benim de şoför koltuğunda oturma bölümünde çizgiler, çizikler oluştu. Deri koltuk bakımı yaptıracaktım bunun için. Ne kadar faydası olur bilmem. Acaba değişim kararı verilir mi?

SNE-LX1 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Teşekkürler garantisi üç yıl deri koltukların geçti ise onarım yapan yerler var onlarla görüşmek lazım profesyonellerce yapılması lazım ondan sonra sıkıntı olmaz diye düşünüyorum eski sırtlık ekteki resimde
12c990dc4ab94ba48f6403586f4ff7de.jpg

SM-A520F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aracınız
Civic FC5 2018
Değişimi bende yaptırdım hocam aynen sizin araçta olduğu gibi deri tam gergin durmuyor zamanla düzelir dediler bekliyorum bakalım.

Geri