Gaz filteleri

2012 fb7 için değişmesi gereken filtre, tavsiye marka ve fiyat hakkında bilgisi olan var mı. Bu arada 2015 yılında brc gaz takılı.

SM-G610F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FB7 2012
2012 fb7 için değişmesi gereken filtre, tavsiye marka ve fiyat hakkında bilgisi olan var mı. Bu arada 2015 yılında brc gaz takılı.

2 filtre oluyor. Benim lpg zavoli. Lpgciye geçen söylediğimde, filtreler standart oluyor genelde demişti. O yüzden bir lpgciye gidin, ikisini de değiştirirler.

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001

Şunu öneririm. Lpg sisteminiz eski veya yeni tip mi olduğunu öğrenmeniz yeterli olur. Değişim için kendiniz video izleyerek yapabilirsiniz. Küçük olan 30.000 büyük olan 10.000'de bir değişir.

Şunu öneririm. Lpg sisteminiz eski veya yeni tip mi olduğunu öğrenmeniz yeterli olur. Değişim için kendiniz video izleyerek yapabilirsiniz. Küçük olan 30.000 büyük olan 10.000'de bir değişir.
Dün filtre değişimine gittim. Silindir olan degistirdim. Diğer gaz kesici filtre için regülatörü sökmek gerek dediler.ve baya uzun olur dediler

bLind

Özel Üye
Aracınız
Civic FB7 2013
2 tane filtre var galiba bende götürdümde silindir şeklinde olan değişti, ötekini sorduğumda o çok kirlenmiyor gerek yok değişirken gaz filan kaçıyor demişlerdi olsun ben yinede değişin dedim, tamam deyip söktüler gerçekten filtre tertemizdi yenisini taktılar. Eğer o filtreden bahsetiyorsanız çok önemi yok.

2 tane filtre var galiba bende götürdümde silindir şeklinde olan değişti, ötekini sorduğumda o çok kirlenmiyor gerek yok değişirken gaz filan kaçıyor demişlerdi olsun ben yinede değişin dedim, tamam deyip söktüler gerçekten filtre tertemizdi yenisini taktılar. Eğer o filtreden bahsetiyorsanız çok önemi yok.
Ankara da ise isim verir mısınız.kaputtun orda silecekleri falan söktüler. Fakat yeri baya aşağıda ve zor yerde.tavsite var midir

Geri