Genel aksesuar alışverişi

Aracınız
Civic FC5 2020
Merhaba aksesuar aldığınız belli başlı bir yer var mı tavsiye edebileceğiniz
Hem fiyat hem kalite hemde samimiyet olan bir yer

aykutoğlu

Özel Üye
https://www.hondaburada.com/. Ben burdan aldım memnun kaldım reklam gibi olmasın ama bende tereddut yaptım ilk basta internetten almak yerine direk dükkana gittim malz3melere bi bakayım diye yeri bursada internettende siparıs verebiliyosun

VIA_A3 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Kesinlikle hondaburada.com tavsiye ederim saçma sapan sitelerden gittigeliyor... hepsiorada... N12... vb yerlere bakmayın bile. Yaklaşık 50 parça aksesuarların yarıdan fazlasını buradan aldım geri kalanını çamkıran garaj dan temin ettim her iki firmanında iletişimi paketlemesi kargosu çok iyi whatsapp ile soru sorduğunuzda anında dönüş yapıyorlar. İşin garibi hondabura.com dan aldığım bir çok üründe çamkıran garaj poşeti ile geldi ama açıkçası çamkırana göre fiyatlar baya bi daha uygun. Bursa Gölcük arası yaklaşık 2 saat Özgür beye sözüm var ilk fırsatta gidicem yanına sitede olmayan çok ürünümüz var dedi birde sitede stokta yok dese bile whatsapp üzerinden stok sormanızı tavsiye ederim

Motorlu taşıtlar ikiye ayrılır;
1 HONDA
2 diğerleri

Aracınız
Civic FC5 2020
Samimiyetine bişey diyemem iletişim kurmadım lakin N11 de Bamboo isimli satıcıyı öneririm. Çamkıran dan gönderiyorlar haliyle ürünler kaliteli.

'?? ??? ????. (??????)
'?? ??? ???. ??-? ?-???? (?????)
'?? ??? ????. ?-???? (?????)

Aracınız
Civic FC5 2020
Böyle birşey buldum ustalar bakar mısınız
Kalitelimi fiyat uygun geldi bana
Samimiyetine bişey diyemem iletişim kurmadım lakin N11 de Bamboo isimli satıcıyı öneririm. Çamkıran dan gönderiyorlar haliyle ürünler kaliteli.

'?? ??? ????. (??????)
'?? ??? ???. ??-? ?-???? (?????)
'?? ??? ????. ?-???? (?????)

POT-LX1 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2019
Hocam kalite olarak hemen hemen hepsi ayni hatta servislerin firmalarin sifir arac alirken 2400 liraya kakaladigi urunlerin aynisi sirf buyuzden arac alirken sport paketi ekletmedim 600 liralik urune 2400 lira fatura cikariyorlardi
Böyle birşey buldum ustalar bakar mısınız
Kalitelimi fiyat uygun geldi bana

POT-LX1 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Redmi Note 8 Pro cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2017
Kesinlikle hondaburada.com tavsiye ederim saçma sapan sitelerden gittigeliyor... hepsiorada... N12... vb yerlere bakmayın bile. Yaklaşık 50 parça aksesuarların yarıdan fazlasını buradan aldım geri kalanını çamkıran garaj dan temin ettim her iki firmanında iletişimi paketlemesi kargosu çok iyi whatsapp ile soru sorduğunuzda anında dönüş yapıyorlar. İşin garibi hondabura.com dan aldığım bir çok üründe çamkıran garaj poşeti ile geldi ama açıkçası çamkırana göre fiyatlar baya bi daha uygun. Bursa Gölcük arası yaklaşık 2 saat Özgür beye sözüm var ilk fırsatta gidicem yanına sitede olmayan çok ürünümüz var dedi birde sitede stokta yok dese bile whatsapp üzerinden stok sormanızı tavsiye ederim

Motorlu taşıtlar ikiye ayrılır;
1 HONDA
2 diğerleri
Evet doğru söylüyorsun.

Aracınız
Civic FC5 2017
https://www.hondaburada.com/. Ben burdan aldım memnun kaldım reklam gibi olmasın ama bende tereddut yaptım ilk basta internetten almak yerine direk dükkana gittim malz3melere bi bakayım diye yeri bursada internettende siparıs verebiliyosun

Yakın zamanda buradan komple bir makyaj a sokacagım arabayı...Acaba montaj konusunda yardımcı oluyor mu..

BV6800Pro cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2017
Evet arabayı iceri alıyorlar sıcak hava ile yapıştıriyorlar yada. Ne yapmak istiyorsaniz kendileri monte ediyor hatta benim koltuk kliflarımı biletaktılar ben yan ayna cıtasi yaptirmistim herseyi yapiyorlar multimedya kapi aydinlatmasi sis farlari dis aksesuarlarin hepsi gidince gorursuniz zaten ama alacak çok şey var sunuda alsam bunuda alsam diye insanı çok cezbeden şeylar var.

Aracınız
Civic FC5 2017
Evet arabayı iceri alıyorlar sıcak hava ile yapıştıriyorlar yada. Ne yapmak istiyorsaniz kendileri monte ediyor hatta benim koltuk kliflarımı biletaktılar ben yan ayna cıtasi yaptirmistim herseyi yapiyorlar multimedya kapi aydinlatmasi sis farlari dis aksesuarlarin hepsi gidince gorursuniz zaten ama alacak çok şey var sunuda alsam bunuda alsam diye insanı çok cezbeden şeylar var.

Montaj için ekstra ücret alınıyor mu hocam birde aracınızın fotosu varsa memnun olurum.

BV6800Pro cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri