Gergi bilyasi sorunun hortladı !

Aracınız
Civic FB7 2013
Arkadaşlar gergi bilyasi konusu açmıştım (sabitlenmiş konuda var). Benim sorunum yine hortladı lanet olsun arabadan soğudum ! Bu sefer de klima açınca araba dizele dönüyor, bir ustaya gösterdim yine gergi bilyasi desi kafayı yicem ! Videoya aldım bi bakın suna Allah aşkına!

SM-G965F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Moderatörün son düzenlenenleri:
Aracınız
Civic FB7 2014
Önceki aracım fiat puntoydu benzer durumu alternator rulmanindan yaşadım yani gergi bilyesi olmayabilir alternator rulmanini da kontrol ettirin farklı bi sistemi var o rulmanin

Redmi Note 6 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aracınız
Bende de şu anda aynı sıkıntı var. Ne kadar km sonra aynısını yaptı tekrar? Parça orjinal miydi?
Arkadaşlar gergi bilyasi konusu açmıştım (sabitlenmiş konuda var). Benim sorunum yine hortladı lanet olsun arabadan soğudum ! Bu sefer de klima açınca araba dizele dönüyor, bir ustaya gösterdim yine gergi bilyasi desi kafayı yicem ! Videoya aldım bi bakın suna allah aşkına!

SM-G965F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

SM-G973F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FB7 2013

İsmail Beşiroğlu

Super Moderator
Yönetici
Ad Soyad
İsmail Beşiroğlu
Aracınız
Civic FB7 2016
Bu bende de böyle oldu. Aracım 100bin'e yaklaşıyor ve yeni yeni başladı. Ellemiyorum şimdilik, daha sonra buji muji toplu gircem arabaya.

Aracınız

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
2 ay önce değiştirdiyseniz eski parçayı aynı yerde mi monte etirmiştiniz, garantisi dahilinde yeni parça ile değişim sağlayın.
Eski parçanızın faturası duruyorsa eski bilyanın değişimini talep edin bence.
Bunlar haricinde gergi bilyasının montaj hatası veya parça üretim sorunu haricinde 2 ay içinde bozulması bana pek mantıklı gelmiyor.

Geri