Golf 7 vs Civic FB7

Ynt: Golf 7 vs Civic FB7

[quote author=Attila Khan link=topic=718.msg15241#msg15241 date=1413534805]
Bilmem ki gecen sefer kendisine destek olmadim diye bana baya bozuldu ama bunun icinde bayan profili acmaz herhalde bilemedim simdi :D
[/quote]
Hassas,alıngan bayan profili olabilir bence

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

[quote author=sk67a link=topic=718.msg15140#msg15140 date=1413490104]
Aha, buldum. Bir anda dank etti. Buraya bayan diye yazilan uye, hani su diger forumda aku takintisi olan "Acil" uye vardi ya; iste o. :aman:

Kendini kamufle etmek adina oyle kayit olmus bu foruma.

Simdi taslar yerine oturdu.

Casus var !! Alarm ! Alarm !

[member=2]NoFeaR[/member] [member=7]Attila Khan[/member] [member=12]Gelendostlu[/member]

[/quote]

SPY ALERT !

Aracta o kadar kafa takılacak sey varken aküye takılmasi bence de tuhaftı [;)]

Aslinda hic fena fikir degil bir bayan profili ile Golf severler formunu nasil karistiririm dusunemiyorum bile ama cezanin bitmesinede sayılı gün kaldi simdi değmez dimi .muha.

sebastian ogier önde götürdüğü yarışı vw'inin şanzıman problemi nedeniyle 28.liğe geriledi şimdi şanzıman değişti bakalım kaçıncı bitirecek :D wrc den bahsediyorum .muha. .muha. .muha.
[member=7]Attila Khan[/member] [member=3]sk67a[/member] [member=117]aknasmub[/member]

Ne çekti şu VW şanzımandan, ne çekti be :)

[quote author=aknasmub link=topic=718.msg15246#msg15246 date=1413536065]
Hassas,alıngan bayan profili olabilir bence

[/quote]

Muhhhteşemmm bir gözlem !
Bravo!

Acil'i bir cümlede tanımladın.
Nokta atışı.

go-suto Yüzbaşı 14 sa. önce sensiz forumun tadı yok. neyin cezası bu böle? siyasi mi?

Hocam tşkler pmleride kapatmislar sanirim yanit veremedim diger taraftan :) Hayir siyasi degil Golf severler forumda yorum yazmistim hoslarina gitmeyince sikayet etmisler mapusa düstük tekrar :)

[member=388]go-suto[/member]

sen ne uğraşıyon abim bu adamlarlan :) bikaçını tanıyorm eski golfçüyüm biliyosun.Hepsi acaip kıl adamlardır...
bana da ceza kestiler g.saray-f.bahçe maçına internetten link attım diye...

[quote author=go-suto link=topic=718.msg15876#msg15876 date=1413882446]
sen ne uğraşıyon abim bu adamlarlan :) bikaçını tanıyorm eski golfçüyüm biliyosun.Hepsi acaip kıl adamlardır...
bana da ceza kestiler g.saray-f.bahçe maçına internetten link attım diye...
[/quote]

Maksat vatandasi bilinclendirmek birazda eglenmek ama onlar oradayken kolay olmuyor tabiki. Simdi gizli nazi merkel cikmis pkk ya silah verecegiz diyor aslinda alman araclarina boykot baslatmak lazim o silahlar yine bize dönecek ileride.

[quote author=Asena Güven link=topic=718.msg16463#msg16463 date=1414163344]
Komşum Figen'de Golf aracinda dsg sorunu yasadi ve zararina satti aracini bir daha kapısının önünden geçmem diyordu vw icin :driver:
[/quote]
bu ne lan.

Arkadaşlar karşılaştırmayı sadece yakıtla yapmasak, her konuda yapsak daha iyi olurdu.

Geri