? Güncel > Benzin / Motorin / Lpg Fiyatları

Arabayı alalı 4 sene oldu vergi yaş ilerledikçe ucuzlucağı yerde her sene zam geliyor,her sene bir önceki yıldan daha fazla ödüyorum. Burada yaşamıyor olsak eğlenceli bir ülke aslında

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

2016 yılında 498 lira ödüyordum
1-3 yaş aralığındaki sıfır arabaya.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Benzinde çok yakan bir benim galiba. 250 tl benzin ile 200 km göremeyecek gibiyim :D
Ama bu aralar ful dur kalk diyebilirim . Şehir içi lpg daha mantıklı gibi.
Bende öyle düşünüyorum ama, bazen de şöyle düşünüyorum: şehir içi kısa mesafelerde benzinle bayağı gittiğim için mi LPG ortalaması az görünüyordu. Ev okul yakın bayağı ve çoğu zaman eşim gidip geliyor. Geçenlerde 19 litre ortalama gösteriyordu ortalama. Aynı güzergahta LPG 11 litre ortalama gösteriyordu bir zamanlar:)

Bundan gunleeer gunleer once benzin bir rivayete göre 8.41 lerdeydi. depomu doldurmuştum. 40 litre benzin ile 511 km gitmiştim. Ne günlerdi yaa.

Tekrar mi indirim? Kaç lira olacak?
Sevindim ama LPG ye neden böyle bir dusmanlik var inanamıyorum ya! LPG sektöründen ekmek yiyen bjnlerce6 insan var, LPG kullanan milyonlar var
Gecen gun aracın stop etme sorunu ile sanayıye gıttım. Gıttıgım sırketın yanında otogazcı vardı buyuk sirket oda. Sanayide ki tum tamır tadilat yapan dukkanların hepsı full çakılı, otogazcı bomboş, 1 saatte 2 kısı geldı, cok uzucu Bı durum adamlar resmen isyanda,

FIG-LX1 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri