? Güncel > Benzin / Motorin / Lpg Fiyatları

Volkan Dizge

0
Yönetici
Ad Soyad
Volkan Dizge
Aracınız
Civic FD6 2011
Isin ilginc yani taksiciler sessiz

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Yer mi ses çıkarmaya en ufak çıtırtıda imamoğlunun taksi projesinin önü açılıverir. öyle hükümetin eteğinin altına gizlenirsen olan şeylere de ses çıkaramazsın böyle gerçi taksi fiyatlarına da zam gelir yakında olan yine vatandaşa olur

Aracınız
Civic FB7 2012
Arkadaslar bakiyorumda forum siyasete donmus iyice yoneticilerimiz bu ise bi el atsa iyi olucak bu isin sonu tartismaya gidicek gibime geliyor bilende konusmus bilmeyende herkes gorusunu tarafını kendine saklasa iyi olur burası siyaset yeri diil tamam zamlardan herkes etkileniyor ama iside siyasete dokmek bu formda olmuyor zamları veya gelcek zamları yazıp bilgilendirmek tamam ama siyaset olmuyor gercekten.

SM-J720F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Siyasetten bu kadar korkmaya gerek yok, zira siyaset hayatın bütününü kapsar. Herkes seviyesini muhafaza ettikçe tartışmakta da bir sorun yok. Yakıt fiyatları söz konusu olunca bunu da Honda'ya bağlarsak ayıp olur. :)

tgybtmn

Özel Üye
Aracınız
Civic FC5 2020
Arkadaslar bakiyorumda forum siyasete donmus iyice yoneticilerimiz bu ise bi el atsa iyi olucak bu isin sonu tartismaya gidicek gibime geliyor bilende konusmus bilmeyende herkes gorusunu tarafını kendine saklasa iyi olur burası siyaset yeri diil tamam zamlardan herkes etkileniyor ama iside siyasete dokmek bu formda olmuyor zamları veya gelcek zamları yazıp bilgilendirmek tamam ama siyaset olmuyor gercekten.

Hocam insanlar olanlarıda mı söylemesin? Bence forumda hakaret olmadığı sürece seviyeli tartışma olabilir, insanlar hükümetide eleştirebilir forum bunun yeri değil diye düşünmeniz yanlış bence

Volkan Dizge

0
Yönetici
Ad Soyad
Volkan Dizge
Aracınız
Civic FD6 2011

Zamlardan memnun olan olmadığı sürece tartışma olacağını sanmıyorum.Diğer bişey de benzin,motorin,lpg fiyatları malum.Araçlardan alınan ötvler malum,dolar fiyatı malumken,bunların gırgır şamatasını yapmamızı (elden başka bişey gelmiyor) ciddiye alıp yada savunacak insanların forumdan uzaklaştırılması için elimden geleni yaparım.Siyasi görüşümden dolayı değil , ben bu forumdaki insanların şakayla ciddiyeti ayırabilecek zeka seviyesinde olduklarına inanıyorum.

Arkadaşlar galiba amaç devalue yapmak. Elinizde emtia döviz vs varsa panik satış yapmayın alacağınız birsey varsa ve fiyatı yukselmediyse eldeki TL niz ile alın. Ben almasamda olur dediğim 4 adet lastiği aldım. Borclanmayin benden naçizane tavsiyedir.

Volkan Dizge

0
Yönetici
Ad Soyad
Volkan Dizge
Aracınız
Civic FD6 2011
Ptesiden itibaren benzine 44 krş zam geleceği söyleniyor. Bugün itibariyle lpg yi doldurdum, opetten litre fiyatı 5,74*46=265 TL. Şaka gibi geçen yaz 150-160 tl ye dolduruyordum. Bu fiyatlarla araç şehir içinde km’de 75 krş yakıyor.Benzinde de 1 tl yakıyor. Borca girmeden evi arabası olan zengin kategorisinde artık

Geri