? Güncel > Benzin / Motorin / Lpg Fiyatları

Benzine yine indirim gelmiş 14 kuruş
Yarın tekrar 15 kuruş bindirirler heralde :D

'?? ??? ???. (??????)
'?? ??? ???. ?-???? ??-? (?????)
'?? ??? ???. ?-???? (Ş??????? ?????)
Dolar yükseliyor olabilir hocam. Eğer zam gelecek olrsa almakta fayda var...

Istanbul ve ankarada benzin 5tl nin altina dusecek. Virusun asisi bulundugu an dolar yine 5lere gelir ve benzin fiyatlari iyice duser..Petrol savaslarinda kazanan bizim gibi gelismekte olan ulkeler olacaktir..

LPG depom full boştu 33 litrede pompa tık etti 100 TL ye tamam lamak için 350 400 ml daha aldırdım umarım sıkıntı olmaz ..
Bp yı tercih ettim bakalım bu sefer şehiriçinde kaç km yı gorecegıZ Shell 370 km ydi en son kış ayındaIMG_20200402_163503.jpeg

BV6800Pro cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Trump Arabistan ve Rusya’yı anlaştırdı, petrol arzında kesinti yapılacak ve bugün petrol fiyatları 25 dolardan 35 dolarlara fırladı :unsure:

BP 2.47 den aldım bugün,
İstanbul Anadolu, Kaynarca Tersane Köprüsü

E 5 yol üzeri farklı markalar, 2,90a kadar vardı, geneli 2,60 civarındaydı.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Trump Arabistan ve Rusya’yı anlaştırdı, petrol arzında kesinti yapılacak ve bugün petrol fiyatları 25 dolardan 35 dolarlara fırladı :unsure:
Haydaaa zam gelmeden yakıt depolarını dolduralım hocam o zaman...

Tarsus'ta en ucuz LPG bugün go petrolden aldım 2.55 tl tabi benim bildiğim belki daha ucuzu vardır yol kenarlarında

LPG konusunda en gavuru Kayseri. Buradaki şerefsizler anlaşarak yüzlerce istasyon aynı fiyattan satıyor. 70 km ötede Nevşehir gibi küçük bir ilde bile 50 kuruş daha ucuz yıllardır.
İndirimden önce 3.72 idi, şuan 2.80.
Konya'daki fiyatları görünce yuh diyorum.
Benzin de şuan 5.05 ama binemiyoruz ki evde oturduktan sonra 1 tl olsa neye yarar. Asıl iş hayat normale döndüğünde bu fiyatları görebilmek...

Geri