? Güncel > Benzin / Motorin / Lpg Fiyatları

cagdasozkan

Özel Üye
Aracınız
Civic FC5 2019
Ne sansdir.Gencligim city de gecdi.Tam Civic dizel aldim off neymis be yillarca neye binmisim ben dedim.Dpf sorunu verdi ve dizeller sonlanmaya basladi.Sattim araba bulamadim siraya girdim 90 k zararla eco elegance aldim.Su hale bak.Yav beni mi bekliyorsunuz zamlamak icin.Arabaya yeni yeni alisirken benzinle fark kalmadi.Artik yeni makas acilana kadar benzinle kullanacam.Cok dusuk kar marji icin aracin umugunu sikmaya gerek yok.Turbo almadigima pisman oldum simdi.
Hocam benzine de yakında en az 1 TL koyarlar, hiç merak etmeyin. Sizin en azından benzin de kullanma ihtimaliniz var LPG de. Ben turboya geçtim, ekonomik kullanmayı severim, yine de tadını çıkaramıyorum, gelecek zammı düşünüp uykularım kaçıyor :)

Redmi Note 7 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2019
Ne sansdir.Gencligim city de gecdi.Tam Civic dizel aldim off neymis be yillarca neye binmisim ben dedim.Dpf sorunu verdi ve dizeller sonlanmaya basladi.Sattim araba bulamadim siraya girdim 90 k zararla eco elegance aldim.Su hale bak.Yav beni mi bekliyorsunuz zamlamak icin.Arabaya yeni yeni alisirken benzinle fark kalmadi.Artik yeni makas acilana kadar benzinle kullanacam.Cok dusuk kar marji icin aracin umugunu sikmaya gerek yok.Turbo almadigima pisman oldum simdi.
yakıt tan kazanacağını araba fiyatıyla vermişsin zaten. bence sen aynı arabaya 20 yıl bin, ancak zararı çıkarı

MI 6X cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
An itibarı ile söz konusu artış olmadı??? Zaten dün tek haber kaynağının Sözcü olmasından da şüphelenmiştim, malum genelde EPGİS zam açıklamalarını yapar. Bir zamanlar benzin için geçerli olan 5 liralık psikolojik sınır artık LPG için geçerli anlaşılan. :)

Aracınız
Civic FC5 2019
An itibarı ile söz konusu artış olmadı??? Zaten dün tek haber kaynağının Sözcü olmasından da şüphelenmiştim, malum genelde EPGİS zam açıklamalarını yapar. Bir zamanlar benzin için geçerli olan 5 liralık psikolojik sınır artık LPG için geçerli anlaşılan. :)
BU gece zam gelecek

seckins33

0
Yönetici
Aracınız
Civic FC5 2019
Haklısınız hocam. Sözcü okuyunca LPG'yi 6 TL'den alıyordum. A Haber izlemeye başladım, orada LPG 3 TL. Herkese tavsiye ederim. ???

Volkan Dizge

0
Yönetici
Ad Soyad
Volkan Dizge
Aracınız
Civic FD6 2011
Boyle bir durum kalici olursa bu araclarin 2 el satisi da zorlasir.Turbo benzinliye binip keyfini cikarmak varken kim alir atmosferik motoru?

Öyle düşünmemek lazım,lpg nin 5,5 olduğu ülkede 7,80 e benzin satmaz bunlar. Yılbaşı 10 tl ye benzin alırsanız şaşırmayın

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

cagdasozkan

Özel Üye
Aracınız
Civic FC5 2019
Şu anda LPG de ÖTV sıfırlanmış, o yüzden bu zam iliklerimizde hissediliyor. Benzinde ise ÖTV çok az miktarda kalmış.

Geceden beri uyuyamıyorum, gideyim bir A haber izleyeyim de moralim duzelsin. @seckins33

Redmi Note 7 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Moderatörün son düzenlenenleri:
Aracınız
Haklısınız hocam. Sözcü okuyunca LPG'yi 6 TL'den alıyordum. A Haber izlemeye başladım, orada LPG 3 TL. Herkese tavsiye ederim. ???
Ben tarafsız muhalifim, Sözcü neyse A Haber de tamamen aynı zihniyet. Bunu gördüğümüz zaman değişim kaçınılmaz olacak. :)

Aracınız
Civic FC5 2018
epgis az önce acıkladı doğruymus demek ki ...

Geri