? Güncel > Benzin / Motorin / Lpg Fiyatları

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan gkhnbkkl
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Aracınız
Civic FC5 2019
Valla ben geçen otobanda kalmayayım diye istasyona girdim,LPG 4.10 du. Kazık yemeyeyim dedim, 40 TL lik aldım. Az götürsün şehir içinde alırım diye?
Ben pahalı olsada hep opetten alırım ama lpg de kaçış mümkün inanılmaz rekabet piyasa var bir yerde 4.50
İken 3.75 lere kadar düşer başka yerde şimdi gelelim benzine ve mazota hadi buyursunlar bakalım ucuza bulacaklarmı lpg dışındakiler tabiki de hayır

Aracınız
Ya biz Doğu Karadeniz'de ne yapalım. Bulunduğum bölgede en uygun 4.17 (PO). Geçen 150 liralık gaz aldım bırak dolmayı 4 ışık bile yanmadı, 3'te kaldı.

Her yaz ucuz LPG hayali kurardık, ama bu yaz bir daha zam gelir mi diye korkuyoruz.

m2hamid

FD6 Moderatör/Editör
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Valla ben geçen otobanda kalmayayım diye istasyona girdim,LPG 4.10 du. Kazık yemeyeyim dedim, 40 TL lik aldım. Az götürsün şehir içinde alırım diye?
Aynısını bende yapıyorum hocam :D
Şaka maka otoban içindeki istasyonlar cidden pahalı :D

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Aynısını bende yapıyorum hocam :D
Şaka maka otoban içindeki istasyonlar cidden pahalı :D
Otobanda anlaşma yapılmış gibi duruyor. Ankara İstanbul arası hep aynı fiyat gördüm. Onu geç Gölbaşı'nında ahlakını bozmuşlar otaban ile aynı olmuş, önceden daha uygun oluyordu. :)
Bu günlerde fazla geziyorum:
Hepsi Bp
Konya 3.80
Afyon 3.71
Isparta 4.5
Kütahya 4
Ankara Esenboğa tarafı 3.89
> Afyon'da merak edip sordum fiyat neden düşük diye; rekabet varmış. Aman ha rekabeti elden bırakmayın dedim. :)

bLind

Özel Üye
Aracınız
Civic FB7 2013
Yanlış hatırlamıyorsam İzmir Çeşme Çevreyolu’nda 4.7tl di LPG o parayı verip alacağıma benzinle giderim daha iyi zaten %10 daha az yakıyor ve otobanda dur kalk olmadığı icin tüketim az arabada biraz benzin yüzü görmüş olur. Otobandaki kurnaz istasyonlara asla fırsat vermem.

Geri