Hangi marka kış lastiği önerirsiniz?

Aracınız
Bende Michaelin Alpin5 var diğer aile ferdinin corollasında nokian var oda yeni aldı Dikmen'de ikemetgah ediyoruz bilen bilir bizim buranın dik yokuşlarında hafif direksiyon çevirince nokian arkaları çok hafif hafif kaydırıyor michelinde sıfır kayma oluyor bundan dolayı bile Michaelin tavsiye ederim

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Edinew

0
Ad Soyad
Edi New
Aracınız
Civic FD6 2008
2014 - 40. hafta çok iyi durumda hemen hemen hiç kullanılmamış BRİDGESTONE BLİZZAC LM 32 U lastikler satılıktır.
450 TL.
KArgo alıcıya aittir.

Honda suspansiyob olarak sert bi araba oldugu icin tercih edeceginiz lastigin hamurunun yumusak olmasina dikkat edin bence...
Benim bu sebepten dolayi tercihim michelin alpin 5 vakumlu ve yumusak lastik hem konforu artiriyor hemde asiri derecede guven veriyor buz olmadigi surece bu lastikle heryere cikip inebilirsiniz adamlar yapmis.

GT-S7580 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
lastik önerileri

lastik önerileri

aracımda aldığımda starmax lastik vardı üzerinde halen kullanıyorum. fakat hiç memnun değilim. lastikleri değiştireceğim. önerileriniz nelerdir.?
genel olarak performanslı kullanıyorum arabayı.

nokiac

0
[MENTION=9915]112ihsan[/MENTION] ben de lastik alacağım vize öncesi..kullanıcı arkadaşlarımızın yorumlarına bakarak almak daha mantıklı. Acaba Continental Premium contact 5 nasıl? Ya da nokian diye bir marka var kullanan arkadaşlarımız var mı acaba?

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
[MENTION=9915]112ihsan[/MENTION] ben de lastik alacağım vize öncesi..kullanıcı arkadaşlarımızın yorumlarına bakarak almak daha mantıklı. Acaba Continental Premium contact 5 nasıl? Ya da nokian diye bir marka var kullanan arkadaşlarımız var mı acaba?

Önceki arabam da dunlup sp sport max kullanmıştım. Çok rahat ve sessiz bir lastikti. Bu sefer ne alacağım hakkında kararsızım bende.

Aracınız
GOOD YEAR EFFİCİENT GRİP PERFORMANCE kullanıyorum sessiz bi lastik ıslak performansı daha iyi ben beğeniyorum yumuşak olduğu için performansa gelirmi bilemem :)

nokiac

0
[MENTION=8554]mu§tafa01[/MENTION] forumda ki lastikle alakalı konularda da önermişsin. Listeme senin dediğini de ekledim kardeş sağolasın Diğer arkadaşlara da faydalı olsun diye tercihimi aldıktan sonra açıklarım burada.

nokiac

0
Aklıma ilginç bir soru gelmişken, lastiğin yanağını 205/60 r 16 yapsak daha yumuşak olmaz mı? Yakıtta çok farkettirir mi? Ya da performansı düşer mi?

nemlee

0
Aracınız
Civic FC5 2020
[MENTION=5203]nokiac[/MENTION] Yakıtta ve performansta bizim fark edeceğimiz derecede etki edeceğini sanmıyorum. Sonuçta performans araçları kullanmıyoruz. Tabiki daha yumuşak olur, konfor artar Fakat aracın görünümü değişecektir, hoş durmaz büyük yanaklar. Jantlar 15 inch gibi görünür diye düşünüyorum.

Geri