Hareket halinde video izleme (kişisel uygulama)

Aracınız
Civic FC5 2018
dizel elegance benim araç üstünde geldi teyp gayet iyi sadece arada ses açıp kapatıyor kendi kendi video işini çözemedim daha

Biladerim öncelikle hayırlı olsun
Benimde dizel otomatik ama teyp USB iken sürekli atlama yaşıyor sende bu şekilde sorun var mı ayrıca çözüm için ne yaptın

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2019
Kablo kesmeden kişisel uygulamalar(YouTube.-netfilix vb.) yüklenerek hareket halindede izlenebilirliğini sağlarım Kocaeli bölgesinde yardımcı olurum bana ulaşmanız yeter.

Aracınız
Merhabalar, bende sonunda kıydım araca 3 buçuk yol sonra kablo şase işlemini yaptın lakin şöyle bir sorunla karşılaştım. Telefon internetinden bağlanıp YouTube açtım fren indirince sıkıntı yok harekete geçince sıkıntı yok ama 5 km hızın üzerine çıktığımda hareket halinde izleyemezsiniz uyarısı geliyor. Neden bu sorunu yaşıyorum aklıma gelen iki şey var. 1. Telefon internetinden bağlandığım için sistem bunu algılıyor ve engel oluyor . 2 USB bellek kullanmak gerekiyor video film için. Varmı fikri düşüncesi olup yardımcı olabilecek.

seckins33

0
Yönetici
Aracınız
Civic FC5 2019
Merhabalar, bende sonunda kıydım araca 3 buçuk yol sonra kablo şase işlemini yaptın lakin şöyle bir sorunla karşılaştım. Telefon internetinden bağlanıp YouTube açtım fren indirince sıkıntı yok harekete geçince sıkıntı yok ama 5 km hızın üzerine çıktığımda hareket halinde izleyemezsiniz uyarısı geliyor. Neden bu sorunu yaşıyorum aklıma gelen iki şey var. 1. Telefon internetinden bağlandığım için sistem bunu algılıyor ve engel oluyor . 2 USB bellek kullanmak gerekiyor video film için. Varmı fikri düşüncesi olup yardımcı olabilecek.
Bahsettiğiniz iki sebepten de bu hatayı yapmaz. Tahminim, şaseyi kablodan almışlar ve o kabloda 5 km hızdan sonra şase kesiliyor. Yaptırdığınız yer ile görüşün ve şaseyi aracın metal bir bölgesinden almalarını söyleyin.

Aracınız
Bahsettiğiniz iki sebepten de bu hatayı yapmaz. Tahminim, şaseyi kablodan almışlar ve o kabloda 5 km hızdan sonra şase kesiliyor. Yaptırdığınız yer ile görüşün ve şaseyi aracın metal bir bölgesinden almalarını söyleyin.
Öncelikle ilginiz için teşekkürler. Birine yaptırmadım biraz önce kendim yaptım bu konuda resimlerde gördüğüm gibi ve başka videolarda inceledim teyibin yan kısmındaki vidaya şase yaptım.

seckins33

0
Yönetici
Aracınız
Civic FC5 2019
Öncelikle ilginiz için teşekkürler. Birine yaptırmadım biraz önce kendim yaptım bu konuda resimlerde gördüğüm gibi ve başka videolarda inceledim teyibin yan kısmındaki vidaya şase yaptım.
Ne yazık ki uzaktan sadece fikir üretebiliyoruz. Şu anda buradan size söyleyebileceğim, doğru kabloyu şaselediğinizden emin olun. Şimdiye kadar şaseleme işlemi yapıp bu problem ile karşılaşanı hiç görmedim.

Aracınız
Bu konu içerisinde yazan arkadaşlar vardı onlarda cevap bulamamış aslında freni indiriyoruz sıkıntı yok gaza basınca video kayboluyor gibi. Yarın birde USB den deneyecem. Kablolardan ve şaseden eminim çok fazla inceledim öyle yaptım.

Geri