Hareket Halinde Video Oynatma...

Ad Soyad
Aslan arslan
Aracınız
Civic FC5 2020
Arkadaşlar merhaba.
Aracım FC5 2021 Eco Elegance.
Forumda ve Youtube'da araştırdığım kadarıyla hareket halinde video izlemek için araca root atmak yada kabloları kesmek gibi işlemler yapılıyormuş. Ama benim aracım hareket halinde videoları açıyor. Aracımda root yada başka herhangi bir uygulama yoktur, sıfır olarak bayiden kendim teslim aldım. Servisi aradığımda teknik olarak böyle bir şeyin mümkün olmadığını belirttiler, aracı getirin bakalım dediler fakat bulunduğum ilde servis olmadığından henüz götüremedim. Ayrıca multimedyayı fabrika ayarlarına çevirdim aynı durum devam ediyor. Sizce multimedyam root'lu mudur?

Rootlu olsaydı fabrika ayarlarına alınca seyir halinde video yine kapanırdi. El freni sinyal kablosunda sorun olabilir. El frenini indirmeden ve kemeri takmadan yerinizden kalkmayı deneyin "önce frene basın sonra park frenini indirin" şeklinde bir anons duyacak misiniz bir bakın.

Ad Soyad
Gökhan Bakkal
Aracınız
Civic FC5 2017
Arkadaşlar merhaba.
Aracım FC5 2021 Eco Elegance.
Forumda ve Youtube'da araştırdığım kadarıyla hareket halinde video izlemek için araca root atmak yada kabloları kesmek gibi işlemler yapılıyormuş. Ama benim aracım hareket halinde videoları açıyor. Aracımda root yada başka herhangi bir uygulama yoktur, sıfır olarak bayiden kendim teslim aldım. Servisi aradığımda teknik olarak böyle bir şeyin mümkün olmadığını belirttiler, aracı getirin bakalım dediler fakat bulunduğum ilde servis olmadığından henüz götüremedim. Ayrıca multimedyayı fabrika ayarlarına çevirdim aynı durum devam ediyor. Sizce multimedyam root'lu mudur?
Merhaba,
aracın ilk sahibi misiniz?
sistem el freni müşüründen alıyor bilgiyi.
kablo kesme ve ya root yoksa el freni müşüründe problem olabilir.

Ad Soyad
Aslan arslan
Aracınız
Civic FC5 2020
Rootlu olsaydı fabrika ayarlarına alınca seyir halinde video yine kapanırdi. El freni sinyal kablosunda sorun olabilir. El frenini indirmeden ve kemeri takmadan yerinizden kalkmayı deneyin "önce frene basın sonra park frenini indirin" şeklinde bir anons duyacak mis
Anons var diye biliyorum ama kesin konuşmak adına dediğiniz şekilde deneyip tekrar cevap yazacağım.

Ad Soyad
Aslan arslan
Aracınız
Civic FC5 2020
Merhaba,
aracın ilk sahibi misiniz?
sistem el freni müşüründen alıyor bilgiyi.
kablo kesme ve ya root yoksa el freni müşüründe problem olabilir.
Aracın ilk sahibiyim bayiden kendim sıfır aldım müşürde problem olduğunu düşünmüyorum araba 10 bin bakımından yeni çıktı sorun olsa çıkardı.

Ad Soyad
Gökhan Bakkal
Aracınız
Civic FC5 2017
Aracın ilk sahibiyim bayiden kendim sıfır aldım müşürde problem olduğunu düşünmüyorum araba 10 bin bakımından yeni çıktı sorun olsa çıkardı.
baktırın bakalım servise sonucu yazarsınız.

Srkn55

0
Aracınız
Civic FC5 2018
hanki teypten var resmini atarmısınız bende de 2018 elegance var biz bir türlü beceremedik bu video işini

Geri