Hasar Kaydı

2018 model civic aracıma kırmızı ışıkta bir araç vurdu sol kapıda hasar oluştu. Parçayı düzeltip lokal boyamak 2000 tlye mal olacak ama karşı tarafın sigortadan yapılırsa 5000 tl gibi bi hasar kaydı çıkacak tramerde. Kararsız kaldım tramere girmesi bana ne kaybettirir

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Kayıtlarınızı iyice tutarsanız sıkıntı olmayacak. Bu gün bir far 2500 TL olmuş. Sonuçta satarken boyalı olduğunu siz belirtmeyecek misiniz?

HTC U11 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

2018 model civic aracıma kırmızı ışıkta bir araç vurdu sol kapıda hasar oluştu. Parçayı düzeltip lokal boyamak 2000 tlye mal olacak ama karşı tarafın sigortadan yapılırsa 5000 tl gibi bi hasar kaydı çıkacak tramerde. Kararsız kaldım tramere girmesi bana ne kaybettirir

Neden fiyat farkı oluşuyor? 2000 liraya yapacak her kimse, sigorta şirketleriyle iş yapmıyor mu? Karşı tarafın sigortası demek karşı tarafın ustası demek değil ki, kendi ustanıza götürüp sigortadan yaptırın.

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Evet lokal boya da belli olcak zaten hasar kaydında görünmesi değerini çok düşürürse kendi cebimden mi yaptırmalıyım karar veremedim

Trameri 40 bin fb7 kasa alınırmı arkadaşlar 58 bine ??

Geçmiş olsun.
Benim görüşüm karşı tarafın sigortasından kapıyı değiştirin. Fotoğraflarını düzgün şekilde çekerseniz kazanın satarken de durumu anlatırsınız. Hasarlı kapıyla kullanmaktansa yeni sağlam kapı daha mantıklı bence.
Sonuçta satarken aracın kazalı olduğunu karşı tarafa belirteceksiniz.

Tabiki kaskodan kayıtlı bir şekilde , fotoğraflarını çekip yaptır. çünkü 3000 lira fazla tramer kaydı , ilave olarak aracın değerini daha da düşürmez.
Ancak aracında 5000 tl lik tramer kaydı oluştuğu için, karşı tarafın kaskosundan araç değer kaybı tutarını talep edebilirsin

SM-N960F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Bence hasar kaydını işletin . Ama ışlemleri fotoğraflayın. Kaybınız çok olmaz

Trameri 40 bin fb7 kasa alınırmı arkadaşlar 58 bine ??
Tutardan ziyade kaza hakkında bilginiz var ise alınır. Örneğin komple boyalı ama hasar kaydı olmayan bir araç , ağır kayıtlı ama sadece 1 kapısı boyalı bir araçtan daha kötüdür. Değişen boyanan işlem gören parçalar hakkında bilgi edinir iseniz alınır. Uygun fiyata da paşalar gibi binilir.

Geri