Hava filtre hortumu hakkinda

Volkan Dizge

0
Yönetici
Ad Soyad
Volkan Dizge
Aracınız
Civic FD6 2011
Çok rahatsız etmiyor ses. Hatta hoşuma gidiyor bazen vop vop Aragaz yaparken

Araç normalde dışarıdan temiz ve serin havayı emerken sizde o hortumun olmaması kaput altındaki sıcak havayı emmesine sebep olur. Birim alandaki sıcak havada soğuğa göre oksijen miktarı daha az olacaktır. Silindir içine alınan Hava ne kadar soğuksa birim alandaki oksijen miktarı fazla olur bu da yanmanın kaliteli olmasını sağlar ve performansı arttırır. İntercooler da benzer bir görev görür havayı soğutur öyle silindire gönderir. Sizin aracınızda özellikle yaz aylarında performans düşüşü muhtemel verdiği sese aldanmayın

iPhone cihazından gönderildi.

4 yıldır Antalya da böyle biniyorum ne bir performans düştü nede hararet arttı size katılamadım . @w0lkan

Volkan Dizge

0
Yönetici
Ad Soyad
Volkan Dizge
Aracınız
Civic FD6 2011
4 yıldır Antalya da böyle biniyorum ne bir performans düştü nede hararet arttı size katılamadım . @w0lkan

Harareti etkileyeceğini bende düşünmüyorum zaten. Performansta da bi değişiklik hissetmiyorsanız bi 4 yıl daha binilebilir benim için sorun yok hocam

iPhone cihazından gönderildi.

Benim bilgiyle degilde tahminle bi fikrim var bence gunumuzde hala otomatik cam yapmiyan arabalar var ufacik parcadan masrafdan kacan bu firmalar eger o parca ise yaramasa bence takmazlar diye dusunuyorum

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri