Hb plus ve rs arasındaki fark

İyi günler arkadaşlar Fb7 kullanıcısıyım rs veya hb arasında kaldım, fb7 mi bu ikisinden biryle değiştirmeyi düşünüyorum. Belki daha önce konu açılmıştır ben bulamadım ama, yorumlarınız ve tavsiyeleriniz nedir? Hb rs e göre daha dar mıdır? Oturma pozisyonu daha yüksekte gibi geldi bana

Aracınız
Civic FK7 HB 2018
hatırladığım kadarı ile rs de kör nokta sensörü, çapraz trafik uyarı sistemi ve kablosuz şarj yok. ama rs de deri koltuk vardı sanırım

Aracınız
Civic FK7 HB 2018
Karşılaştırma Linki
Donanım açısından Hatchback + kesinlikle daha zengin.
aynen bende şimdi inceliyorum benim bilmediğim de baya fark varmış
aktif kafalıklar , adaptif ayarlanabilir süspansiyon , 11 hoparlör,sürücü koltuğu arkası cep , karbon görünümlü ön konsol ,uzaktan kumanda ile katlanır ayna, ön far yıkama, sürücü ve yolcu bel desteği , kararan iç dikiz aynası vs vs. baya bir fark varmış . ikisi arasında kaldıysanız hb sport plus. bende 3 aydır kullanıyorum gayet memnunum.

Aracınız
Civic FK7 HB 2018
Sedanin tek artisi deri koltuk
Yalniz aks mesafesi ayni olmasina ragmen arka diz mesafesi sedan da sanirim daha genis

Bagaj olaraksa hb bence daha kullanisli

Bunlar disinda hb de dunya kadar donanim artisi var

MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aracınız
Civic FC5 2017
Ülkede üretilen RS'in, kendisinden çok daha dolu ithal edilen bir otomobille aynı fiyatta olması ilginç. Ülkede üretilen araçlara mutlaka vergi avantajı getirilmeli.

UK61

0
Yönetici
Ad Soyad
Uğur
Aracınız
Civic FK7 HB 2017
Kesinlikle hb .

2017 hb 2018 rs var
Rs vergi avantajı ve fiyattan dolayı aldım, hb+ uyguna bulsam onu alırdım, şimdi kafamda hb satıp hb+ almak var... kesinlikle hb+ olsun seçiminiz

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri