Hız sabitleyememe sorunu

Aracınız
Civic FC5 2018
Herkese merhabalar.Arkadaşlar aracımı henüz aldım. Fc5 Exo . Hız sabitleme yi yapıyorum. Fakat
frenle devreden çıktığında tekrar res + tuşuna basmama rağmen eski hıza sabitlenmiyor. Birde hızı sabitledin ya 90 a rampa aşağıya nasıl gidiyor. Yani rampa aşağı sabitlenmiyor sanki.Sizde de aynı sorun var mi

Aracınız
Civic FC5 2018
Herkese merhabalar.Arkadaşlar aracımı henüz aldım. Fc5 Exo . Hız sabitleme yi yapıyorum. Fakat
frenle devreden çıktığında tekrar res + tuşuna basmama rağmen eski hıza sabitlenmiyor. Birde hızı sabitledin ya 90 a rampa aşağıya nasıl gidiyor. Yani rampa aşağı sabitlenmiyor sanki.Sizde de aynı sorun var mi
40 km hızın altındaysanız eski hızına geri gelmez. rampa aşağı benimkide sabitlenmiyor

Aracınız
Civic FC5 2018
Üst ok işaretine basarsanız bir önceki sabitlediğiniz hıza,
Alt ok işaretine basarsanız o anki hızınıza sabitleyecektir.

Öte taraftan limit koyduğunuz zaman da yokuş aşağı gidişlerde belirlenen hızı geçiyor maalesef.

Yüksek hızlarda hız sabitleme devreden çıkınca eski sabitlenen değere ulaşmak için ne yapıyorsunuz hocam....

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ad Soyad
Gökhan Bakkal
Aracınız
Civic FC5 2017
Belli bir hızın altına inince tekrar eski hıza sabitlemiyor. Tam olarak kaç km test etmedim.

Yokuş aşağı cc değil de hız limitörünü kullansak belki iş görür denemek lazım.

Ad Soyad
Gökhan Bakkal
Aracınız
Civic FC5 2017
Geri