Hızlı Cila Tavsiyesi

Aracınız
Civic FC5 2019
Arkadaşlar merhaba. Aracım için en pratik ve en iyi sonucu alabileceğim hızlı cila önerirmisiniz. Ben iki cila arasında kaldım

1) Megalars
2) Turtle Wax

Kullananların ve bilgisi olanların tavsiyesini bekliyorum. Fiyatı önemli değil.

Civic Hb SPORT Plus 182bg
Hocam artık alışılmışın dışına çıkmak şart kimse sorsan zaten yazdığın 2 markayı söyler .fakat 3m hızlı cila deneyin derim . Beni şok etti gayet memnun kaldım

Redmi Note 8 Pro cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FB7 2012
hızlı cila tavsiyesine girer mi bilmiyorum ama soft99 carnabau fena değil. katı wax ama çokta emek istemiyor. yalnız benim yaptığım hata, waxı silerken hep aynı bezi kullandım ve parça parça değilde örneğin iki kapıyı birden yaptım... tavsiyem 3-4 parça bezle yarım yarım yapılırsa gayet güzel parlaklık veriyor.

Aracınız
Civic FC5 2017
Sarı cila çok toz tutuyor.

Brilliant Shine Detailer (BSD) hızlı cilanın piri.

2016 - FB7 - Modulo
2018 - FC8 i-DTEC - Mugen
2020 - FC5 - Turbo & Mugen Melez :)
fiyat ıkı katı ama ıkı katı performans gosterddıgıne inanmıyorum ben memnunum sarıdan..

BV6800Pro cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Hızlı cila için auto finesse finale öneririm kendim kullanıyorum şuan hem parlaklık veriyor hemde yıkamada oluşan kalıntıları temizliyor kaygan yüzey bırakıyor . Seramik bazlı cila var 3 ay boyunca gidiyor ürün olarak Sam's Detailing Ceramic Boost öneririm

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Merhaba Hocam

Ben Hızlı Cila Olarak Auto Finesse Fİnale Ürününü Kullanıyorum Ben Araç Ürünlerimi Temizlik Madeni.com Dan Olıyorum Güvenilir Ve Fiyatları Makul Düzeyde Herkezi Tavsiye Ediyorum...
Benim Kullandığım Hızlı Cila Kuru Ve Islak Farketmiyo Bence Hızlı Cila Araç Kurulandıktan Sonra Sıkılıp Silinmesi Lazım Bence Daha İyi Parlatıyor...

Geri