Honca Civic Fc5 Kapı Altı Logo ?

Aracınız
Civic FC5 2019
Arkadaşlar merhabalar aranıza yeni katıldım bende.
Ağustos 2019'da Fc5 kasa exe paket aldım benzin lpg olarak
aracıma difüzör yaptırdım ve ön-arka sis led yaptırdım
Daha sonrasında ise delme olaylarını sevmediğim için yapıştırmalı olarak kapı altı logo aldım 4 kapı için
Fakat ne ürün içinden çıkan bantları ne de en kaliteli olarak aldığım çift taraflı bantlar ile bir türlü tutturamadım kapı ve eşik bölümünde ki plastik bölgelere
Silikon ile yapıştırmayı düşünüyorum ama daha sonrasında çıkartmak istediğim zaman ise silikonlu bölgede sorun olur düşüncesiyle girmiyorum bu işe
Sizlerin fikirlerini almak istedim bu konu hakkında.
Saygılar.

Ekli dosyalar

• honda logo.jpg
    honda logo.jpg
    38.6 KB · Görüntüleme: 61
Aracınız
Civic FC5 2017
Boşver ya zaten araban makyajlı bide silikon yaparsan adnan oktarın kedicikleri gibi olur şaka bi yana logolari kaca aldın silikon olayına girme 3m bantları ısıtıp yapıştırmayi denedinmi

VIA_A3 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2019
Boşver ya zaten araban makyajlı bide silikon yaparsan adnan oktarın kedicikleri gibi olur şaka bi yana logolari kaca aldın silikon olayına girme 3m bantları ısıtıp yapıştırmayi denedinmi

2 çift olarak 140 tl aldim 3m bantlar hiç bir işe yaramıyor para etmiyor bana göre ürüniçinden çıkan bant 3m ama tutmuyor hiç en son olarak ısınmayı denicem bende aklımda uzun zamandır ama bir türlü fon ile ugrasamadim

SM-N950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aracınız
Civic FC5 2017
Acaba öpücük tutarmı plastik aksamı bi böyse sağlam havası çekilen öpücük alsan onu logoya silikonlasan ama arabanın altina tutarmı denemek lazım bi fikir yalnızca

Aracınız
Civic FC5 2018
Arkadaşlar merhabalar aranıza yeni katıldım bende.
Ağustos 2019'da Fc5 kasa exe paket aldım benzin lpg olarak
aracıma difüzör yaptırdım ve ön-arka sis led yaptırdım
Daha sonrasında ise delme olaylarını sevmediğim için yapıştırmalı olarak kapı altı logo aldım 4 kapı için
Fakat ne ürün içinden çıkan bantları ne de en kaliteli olarak aldığım çift taraflı bantlar ile bir türlü tutturamadım kapı ve eşik bölümünde ki plastik bölgelere
Silikon ile yapıştırmayı düşünüyorum ama daha sonrasında çıkartmak istediğim zaman ise silikonlu bölgede sorun olur düşüncesiyle girmiyorum bu işe
Sizlerin fikirlerini almak istedim bu konu hakkında.
Saygılar.

Hocam bende birşeyi merak ediyorum. Sanırım pilli modeli aldınız sıcakta pillerin ısınması sonucu sorun yaşama ihtimalini düşündünüz mü? Ben o yuzden almadım bunlardan diğerde kesip biçme olduğu için yaptıramadık kaldık böyle

Aracınız
Civic FC5 2019
Hocam bende birşeyi merak ediyorum. Sanırım pilli modeli aldınız sıcakta pillerin ısınması sonucu sorun yaşama ihtimalini düşündünüz mü? Ben o yuzden almadım bunlardan diğerde kesip biçme olduğu için yaptıramadık kaldık böyle
Aynen pilli modelden aldim. Dediğinizi göze alarak üründen tedarik ettim sorun olmazsa kullanırım diye eğer sorun olursa sadece 140 tl. gitmiş olur dedim.

SM-N950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Moderatörün son düzenlenenleri:
Aracınız
Civic FC5 2017
Geri