Honda 2005 Ep 2 Helezon yay ve Lastik Hakkına Tavsiyeleriniz.

Aracınız
Merhaba Arkadaşlar honda ailesine yeni katıldım

aracım bu yayları kesilmiş. aracın suanki görüntüsü hosuma gidiyor fakat kasislerde sürtme cok oluyor bazılarindan yavaşta gecsem vuruyor içim gidiyor.

kısaca istediğim sormak istediği konu şu. spor görünüşünü kaybetmek istemiyorum. ve altının vurmasını istemiyorum rahat geçebilmek istiyorum.

aklımda düşünceler şunlar orjinal yay takip 16 jant takmak ve lastik değişimi ve sizin tavsiyelerinizi merak ediyorum resimleri ekliyorum teşekkürler şimdiden.

On arka tampon ekin yoksa. 450-500 tl ye taktir.orginal yay tak.hep guzel gorunur hemde yere cok yakin olmaz.bak bnm araca tampon ekleri attircam.yay ile basacaktim ama icime sinmiyor.
837ffd2a19d7e784986381d61f032391.jpg

Hayat H'onda

Volkan Dizge

0
Yönetici
Ad Soyad
Volkan Dizge
Aracınız
Civic FD6 2011
Yay boyutunu küçültüp orjinal amortisör kullanmak iyi bişey değil arkadaşlar. Yay kısalıyorsa yaya uygun şekilde amortisör de kısalmalı, yay kısa amortisör yaya göre uzun olduğunda,amortisör bağlantı noktalarını dışarıya şişiriyor. 2004-2005 model araçlar belirli bir metal yorgunluğu illa ki vardır, aracı bir de bu şekilde yoruyorsunuz allah korusun sağlam bi çukura düştüğünüzde amortisörün kaputtan çıktığını görürsünüz.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic EP2
2002 Honda Civic EP2 kasa kodlu aracım gözüme oldukça yüksek geliyor açıkçası çirkin buluyorum yüksekliğini.Spor yay takmayı düşünüyorum yada coil de olabilir önerisi ve deneyimi olan var mıdır? Spor yayda önceliğim Eibach

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
2002 Honda Civic EP2 kasa kodlu aracım gözüme oldukça yüksek geliyor açıkçası çirkin buluyorum yüksekliğini.Spor yay takmayı düşünüyorum yada coil de olabilir önerisi ve deneyimi olan var mıdır? Spor yayda önceliğim Eibach
Daha önce Eibach'ın Pro-kit'ini kullanan ve oldukça memnun olan bir tanıdığım vardı (y)
Eibach Pro-kitler 3 cm alçalttığı için tatlı bir basıklık oluyor ancak tümsek-çukurlarda pek sekme olmuyor diye biliyorum, yanlız şu anda satışları devam ediyormu ve fiyatları ne durumdadır bilgim yok.

Geri