Honda Civic 1.8 Sport için Ankarada Hangi Lpg Markası ve Kaliteli Montaj Yeri Neresidir?

Aracınız
Civic FD6 2008
Arkadaşlar 2008 model Honda civic 1.8 sport hb araca sahibim. Aracıma tüp taktırmak istiyorum. Brc taktırmaya karar verdim. Ancak Ankara için kaliteli işçilik yapacak firmaya karar veremedim. Tecrübeli arkadaşların önerisini bekliyorum.

Aracınız
Civic FC5 2017
Ostimde Mavi Denizler Brc İç Anadolu Bölge Bayi'sini öneririm. Daha önce 2014 yılında Dacia Sandero turbolu aracıma taktırdım çok memnun kaldım, hali hazırda da Fc5 eco elegance lpg bakımları için gidiyorum hiçbir sıkıntı yaşamadım şu ana dek.

Aracınız
Hatırladığım kadarıyla bir arkadaşta quatro garage da atiker montajı yaptırmıştı. Bu yerde çok methediliyor.

SM-G930F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FD6 2008
Atiker Grandı öneriyorlar. Atiker Grand ile brc platinyum arasında 1.500 tl gibi bir fark var. Bu farka BRC değer mi?

Aracınız
Civic FC5 2019
Quatro Garage. Kesinlikle öneririm. İçiniz rahat bir şekilde aracınızı teslim edebilirsiniz. Instagram'da falan daha önce yaptıkları montajları görebilirsiniz.

Aracınız
En sonunda Mavidenizlerde brc platinyum taktırdım. Bakalım sonuç nasıl olacak.
Eminim ki memnun olacaksınız. Zira bu işlerde kit elbette önemli ama daha da önemlisi kiti takan usta. Bildiğim ve gördüğüm kadarıyla Mavidenizler bu işin erbabı. 2010 yılında aldığım sıfır aracıma orada BRC takılmıştı. hiç sorun olmadan yaklaşık 10 yıl kullandım. siz de sorunsuzca uzun yıllar kullanırsınız inşallah.

Geri