• Forumumuzun gelişimini ve ayakta kalmasını desteklemek için, Özel üye olabilir veya Sticker alabilirsiniz, detaylar için lütfen TIKLAYIN!

Honda civic 2017 navimex 4443

Katılım
22 Eki 2017
Mesajlar
569
Tepki puanı
399
Konum
Türkiye
Gaza geldik gittik navimex aldık. İade etmeden önce aklımdakileri yazıyorum. Belki arkadaşlara faydası olur.
Hb kasaya tam oturmuyor. Biraz uğraşmak lazım. İnanılmaz ağır çalışan bir makina. 2 gb ram neresinde var anlamak mümkün değil.
Radyo :
Radyosu güzel çekiyor ancak favori istasyonları isim olarak değil, frekans olarak kaydediyor. Örneğin navigasyon ekranındasınız( ki bu konuya ayrıca geleceğim) radyo ekranına dönünce navigasyon kapanıyor.
Arayüz:
Arayüzünü değiştiremiyorsunuz. Launcher yüklerseniz bile üstte ki ana düğmeler kalıyor. Mesela o düğmelerden birisini değiştirmek ya da oradan kaldırmak istiyorum ama olmuyor. Gece modu yok. Var da yok. Saçma sapan birşey
Navigasyon :
İçinde yüklü gelen igo da Türkçe konuşma yok. O yüzden çöp. Onun yerine daha önce para verip aldığım sygic i yükledim. Navigasyon çalışana kadar ben zaten gitmem gereken yere gidiyorum. Yandex biraz hızlı açılır gibi oluyor, başka da birşey yüklemedim.
Geri görüş kamerası :
3 açılı gösteriyor. Direksiyonu çevirince çizgiler hareket ediyor ama çok ağır tepki süresi. Ayrıca renk, parlaklık ayarı var mı bulamadım.
Park sensörleri :
ön arka sensör de çalışıyor. Multimedya ekranında geri viteste iken her iki yönü de gösteriyor.. İleri giderken ön sensör öterse onun görseli sadece hız göstergesi panelinde çıkıyor.
Direksiyon tuşları :
ses tuşları biraz yavaş da olsa çalışıyor. Sesli komut düğmesi sesi kapatıyor. Ancak benim için en önemli şey olan telefonu açma kapma tuşları istediğim verimlilikte çalışmıyor. Örneğin ses açma tuşuna basınca rehber çıkmıyor. Onun yerine son aramayı arıyor.
Bluetooth :
Konuşma - mikrofon sesi kötü sayılmaz. Müzik sesi güzel. Direksiyondan müzikleri ileri geri yönetebiliyorsunuz. Bluetooth müzikçaların ara yüzü 20 sene önce kullandığım ilk Çin malı telefon arayüzü gibi. Rehberinizdeki resimleri ekrana aktarmıyor
Video oynatıcı :
iyi, küçük ekran yapabiliyorsunuz
Aracın gösterge paneli:
Daha önce dijital panelinde açık olan ok ile yönlendirme yok, telefon - bluetooth hızlı arama - rehber gibi menüler yok, servis bakımı İngilizce yazıyor (oil life)
Usb girişleri:
aracın orjinal usb leri çalışmıyor. Makine için verilen usb leri döşemek ya da torpido içine atmak gerekiyor.
Hdmi girişi:
iptal
Araç ayarları :
lastik basıncı sırfırlama var. Far süre ayarları var. Kapı kilit ayarları var. Navigasyon yüzünden mi bilmiyorum sol kapıdan 3 dakika boyunca tak tak diye ses geldi.
Klima ayarları :
dual ayarlama var. Cam ısıtma, ön cam havalandırma, iç hava temizleme gibi tuşlar var ama tepkiler ağır.

Android auto, apple car play screen mirror uyumu nedir nasıldır bakmadım bile.
SM-N975F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
 
Katılım
17 Eki 2019
Mesajlar
129
Tepki puanı
155
Konum
Kocaeli
Aracınız
Civic FK7 HB 2017
Merhaba,
Cyberaudio ürünü tavsiye ederim. Bende hb kasa var ve ürün güzel. Bu sitede 3 veya 4 kişi aldı böylece deneyimlerinizi paylaşırsınız.
inCollage_20200125_174733616.jpg
 
Üst