Honda Civic 2022 aşırı sesli çalışması

fx2006

0
Ad Soyad
Ahmet Mehmet
Aracınız
Civic FE1 2021
Yeni video geldi en net şekilde. Parlak egzoz varmış gibi geziyoruz.

kutu gibi bir parçanın sabitlenmediği veya sabit olmayan bir parçanın bir yere sürterek titreşimden dolayı bu şekilde ses çıkardığını rahatça söyleyebilirim ama ispat edemem :) bir keresinden fb7 aracımda böyle bir titreşim sesi vardı rolantide yapıyor gaza basınca geçiyordu, şanzıman bozuldu sandım ama sonra aracı satarken exper baktı motor üstündeki koruma kapağının vidası gevşemiş dedi, sıktılar düzeldi.

Ad Soyad
Metehan inanç
Aracınız
Civic FE1 2021
kutu gibi bir parçanın sabitlenmediği veya sabit olmayan bir parçanın bir yere sürterek titreşimden dolayı bu şekilde ses çıkardığını rahatça söyleyebilirim ama ispat edemem :) bir keresinden fb7 aracımda böyle bir titreşim sesi vardı rolantide yapıyor gaza basınca geçiyordu, şanzıman bozuldu sandım ama sonra aracı satarken exper baktı motor üstündeki koruma kapağının vidası gevşemiş dedi, sıktılar düzeldi.
Hocam banada öyle geliyor. Ama ilginç olan aynı sesin orada olan diğer araçta da olması.

Ad Soyad
Metehan inanç
Aracınız
Civic FE1 2021
Problem çözüldü. İlk gittiğimde tartıştığım kişi yoktu, böyle ses var dedim açtı kaputu buldu sorunu. Bir hortum sabitlenmedigi için ses çıkarıyormuş. Sorun şu ki ilk gittiğimde kaputu bile açmadılar motor sesi bu dediler.

Geri