Civic FC5 Honda cıvıc Fc5 cıvıc yazısı ve bagajın sol direğinde çıkan kablo

IMG_2933.JPG
1. Sorum cıvıc yazısına su girdi galiba yanmıyor yada ömrü doldu çözümü var mı
IMG_2929.JPG
2.sorum bu sol bagaj açma direğinde şu kablo durmadan çıkıyor bagajı açtığım an tık diye atıyor kendini çözümü var mı
Teşekkürler

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2017
Ekli dosyayı görüntüle 258545
1. Sorum cıvıc yazısına su girdi galiba yanmıyor yada ömrü doldu çözümü var mı
Ekli dosyayı görüntüle 258546
2.sorum bu sol bagaj açma direğinde şu kablo durmadan çıkıyor bagajı açtığım an tık diye atıyor kendini çözümü var mı
Teşekkürler

berkan hep bu sorunlar senı mı bulur ya :D :D :D sol arka bagajdakı bende de cıkıyor tırnakları var onları tuttur tutturmassan da bosver sıkıntı olmaz oda kronık sanırım ... Civic yazısına gelınce fıkrım yok ::( tazyıklı su sıktıysan bozulmus oLabılır

berkan hep bu sorunlar senı mı bulur ya :D :D :D sol arka bagajdakı bende de cıkıyor tırnakları var onları tuttur tutturmassan da bosver sıkıntı olmaz oda kronık sanırım ... Civic yazısına gelınce fıkrım yok ::( tazyıklı su sıktıysan bozulmus oLabılır

Tutturma yerlerini biliyorum bende yerleştiriyorum kapat aç bagajı yine çıkıyor
Bende anlamıyorum beni buluyor
Cıvıc yazısı böyle daha iyi ya yanmasın kalsın böyle

Tazyikli su değil aracı yıkıyorum kuruluyorum komple alttaki kapı fitiline su gidiyor kapıyı açıyorum cıvıc yazısına su gidiyor ondan oldu

Geri