Civic FC5 Honda civic FC5 Hayalet ekran

Aracınız
Civic FC5 2018
Arkadaşlar elegance civic aldım ama hayalet ekran taktırma şansımız varmı sonradan çok pişman oldum executive almadığıma

SM-N960F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ad Soyad
Gökhan Bakkal
Aracınız
Civic FC5 2017
Arkadaşlar elegance civic aldım ama hayalet ekran taktırma şansımız varmı sonradan çok pişman oldum executive almadığıma

Öncelikle hayırlı olsun aracınız.

Serviste takılabilir diye düşünüyorum. Servise sorun isterseniz.

Ayrıca tanışma bölümünde kendinizi tanıtınız :)

ywzckr

0
Hiç taktıran olmamış mı acaba

Takilir fiyati servisteki fiyati 10 bin civarlarinda cikmacilari arayip bulursaniz takabilirsiniz ama fiyati pek uygun degil. O farki araci alirken verseydiniz bi suru ozelligi olurdu aracin. Suan icin fiyati oderim derseniz yapilabilir ama bence gereksiz masraf olur onun yerine 3000 e filan tesla tarzı ekran taktirsaniz daha iyi.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2019
Çıkma parça satan yerlerde var. Bu şekilde alıp taktırıp tecrübe eden oldu mu bilemiyorum.

Aracınız
Bence riske girmeye değmez, bir şekilde bulup taktırsanız bile kesin sıkıntılar olur, siniriniz bozulur.

Çok kafayı taktıysanız harcayacağınız para yerine eldeki aracı satıp üzerine biraz koyup sıfıra yakın ikinci el alın derim şahsen.

ywzckr

0
Ecu yazılımı farklıdır fiziken uysa bile, sistem ile bağlantıda mutlaka sıkıntı olur

Ecu yazilimi neden farkli olsun hocam arac ayni. ogrencimin aracindaki analog gostergeyi dijital ile degistirdi arac da bmw sıkıntı yasamadı gosterge baglantisi arizalanmis araca tesisat baglanirken servis 20 bin analoga istedi 10 bine dijitali bagladilar calisiyor bi sıkıntı da yasamadı sadece gosterge tirnaklari otursun diye biraz gostergeden kesip silikonladik mi ne demisti. Araci satcaklardi satti mi bilmiyorum, bizim civic de ne olur bilemem tabi ama ecudan sorun yasayacagini sanmam ama multimedya baglanti bolumunden sorun cikabilir.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri