Honda civic fc5 multimedya sorunu

Aracınız
Civic FC5 2018
Arkadaşlar merhaba,
2018 model 2019 trafiğe çıkışlı honda civic fc5 elegance 2.el araç satın aldım ,
şöyle bir problemim var multimedya ekranında navigasyon ve eject tuşlarına basınca hiç bir işlevi olmuyor navigasyon çalışmıyor aktif değil.
Sadece bluetooth ve ana menü tuşları aktif.

Bu soruna ne gibi bir çözüm bulabiliriz aracı aldığım kişi ekrana güncelleme atılması gerektiğini söylemişti servislerinde çok bilgisi yok başına böyle bir problem gelen oldu mu teşekkürler.

Aracınız
Civic FC5 2017
Arkadaşlar benim multimedya sorunum. Aracım 2017 fc5 Navitech marka dokunmatik cihaz aldım. Garantiden bu cihazı değiştirdim. Yine aynı marka cihaz taktılar, sağ kapıyı açtığımda sol kapı acık, sol kapıyı açtığımda sağ kapı açıldı uyarısını alıyorum. Servise götürdüm çözemediler. Cıhazı söküp baktırmalıyız dediler. Garantisi bittiği için söktürmedim. Önceki cihazı hakem heyetine şikayet ederek değiştirdiğimden pek söktürmeye yanaşmadım. Cihaz içerisinde ayarlara baktım bu sorun ile ilgili bir ayar bulamadım. Sizce sorun ne olabilir. Senkronizasyon yapılabilinir mi? Böyle bir sorun yaşayan biri var mı?

SM-A705FN cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri