Honda Civic fc5 sağ arka koltuk ayak yeri su alma

mturker

Özel Üye
Herkeze keyifli forumlar,
Son 1 haftadir yolcu tarafi sağ arka koltuk ayak koyulan yer su almaya başladı, sanrouf giderlerini açtım test ettim su dökerek gerekli yerlerin kontrollerini yaptım ama bulamadım bu tip konu ile karşılaşan oldumu yada fikri olan varmıdır ?

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Sağ arka kapı giderlerini kontrol edebilirsiniz.
Davlumbaza sabitlenen koltuk ile alakalı herhangi bir parçanın bağlantısı var ise kontrol edilebilir.

mturker

Özel Üye
Sağ arka kapı giderlerini kontrol edebilirsiniz.
Davlumbaza sabitlenen koltuk ile alakalı herhangi bir parçanın bağlantısı var ise kontrol edilebilir.
Kapı altlarında gider göremedim, son olarak kapı dosemesini söküp içindeki poşetine bakicam kalkma yada kapı içinde birikinti varmı diye. Aklimada başka birşey gelmiyor.

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Arka koltuk altlarına baktınız mı?
Videodakine benzer bir durum olabilir, arka havalandırma kanallarını ve bagaj bölgesini kontrol ettiniz mi?

mturker

Özel Üye
Arka koltuk altlarına baktınız mı?
Videodakine benzer bir durum olabilir, arka havalandırma kanallarını ve bagaj bölgesini kontrol ettiniz mi?
Eşikdeki plastiği soktum baktım su yolu yoktu yada ıslaklık, arka koltukta da ıslaklık yoktu, buda aklımda yarın gündüz ilk sağ arka kapı dosemesini sokucem sonra menfeze bakarım.

Ad Soyad
Özkan
Aracınız
Civic FC5 2016
Bagajida,kontrol edin benim aracımda Tampon braketi ve havalandırma nin kenarlarindan su aliyordu daysonla halettim.iz yada ıslaklık farkederseniz

mturker

Özel Üye
Bagajida,kontrol edin benim aracımda Tampon braketi ve havalandırma nin kenarlarindan su aliyordu daysonla halettim.iz yada ıslaklık farkederseniz
Sağ taraf menfez, havuz ve esiklere kadar baktım yok abi yok nerden yol yapıyor anlamadım... Sağ taraf ön ve arka ayak koyulan yer harici ıslaklık yok. Bütün giderlere bardak bardak su döktüm hepsi olduğu gibi iniyor aşağıya. Giderler sağlam tahliyesini yapıyor.

seckins33

0
Yönetici
Aracınız
Civic FC5 2019
Hocam en ıslak olan bölge neresi? Önde mi yoğunluk arkada mı?

Geri