Civic FC5 Honda civic fc5 spance flans

Aracınız
Civic FC5 2017
slm herkeze iyi aksamlar arkadaslar ben aricin lastigini disari cikarmak istiyorum 4 lastikte birden saglikli olurmu olursa nerden teymin edecegim flanslari 1 tane teymin etsek ornek olarak digerlerini sanaide yaptiririm bem tornacida var cnc de olculeri nelerdir. BILEN YAZSSINScreenshot_20200205-003537_sahibindencom.jpg

Aracınız
Civic FC5 2019
Özel spacer üreten firmalar var bilindik markaları kullanmak daha iyi olacaktır, ayrıca spacerlar yol tutuşuna vs neredeyse hiç bi etkisi yok diyebilirim ama diyosanız ki benim jant lastiğim biraz dışarı da dursun o zaman biraz daha amacına uygun kullanmış olursunuz ama bana göre pek bi gereği yok yine siz bilirsiniz.
Bir de sanayi de tornacı da yaptıracağınız spacerlar pek sağlıklı olmayacaktır Allah korusun büyük bi kazaya sebebiyet verebilir.

Aracınız
Civic FC5 2018
Bu videoda spacerlar hakkında bilimsel bilgiler var.izleyip karar verebilirsin.

Can

0
Yönetici
Aracınız
Civic FK7 HB 2017
Arkadaslar flans yaklasik 4 sene kullandim vtec2de, camurlugu dolduruyor goruntu guzel fakat araci hantallastiriyor. 2kg daha agir jant takmissiniz gibi dusunun. Ben type r jant takmak icin 4bijonu 5 bijona cevirme amacli yapmistim ama sirf camurluk doldursun diye flans takacaginiza et degeri dusuk jant takin ayni hesaba gelir

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri