HONDA CİVİC FC5 STOP ETME

Aracınız
Civic FB7 2014
HONDA CİVİC 2017 MODEL FC5 KASA ARACIM VAR. ARACIMDA SON İKİ AYDIR DÜŞÜK DEVİRDE 1000 2000 arası sabit hızla giderken rampada veya geri geri gelirken aniden gazdan ayağımı çekince tekleme silkeme veya stop etme oluyor…. bu sorunlardan stop etme teklemeyı tüpte yapıyor (fabrikasyon lpg) ayrıca benzindede rölanti düşmesi ile karşılaşıyoruz genellikle…aracım kmsi 70000 binde neyden kaynaklanabilir???

Çözüm
arkadaşlar merhabalar sorunumu buldum tabiki kendim deil @mturker abimin sayesinde yoksa sanayiyi bırak türkiyede bu iş başına nadir gelen insan var sorun egr valfiymiş … egr valfi temizliğini yaptık sorun düzeldi… tekrardan üyemiz @mturker abime teşekkür ederim sağol varol
Ad Soyad
Ufuk
Aracınız
Civic FC5 2018
Hocam biz buna şansızlık diyoruz.
Allah başka dert vermesin.
Gönül ister elbette benzinli yada dizel olarak binmeye ama geldiğimiz noktaya bakalım sonuç olarak.
İyi günler.

RMX3263 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
@Koko25 Hocam Ekonomi güzel olsa keşke de herkes

Benzinliye doya doya binse...Hatta 182 hp na binsek..

3 araba parası verip 1 tane alınca...böyle oluyor....parası olan benzinliye hatta 5000cc araca binsin doya doya..

Doğa ya az zarar veren de LPG li araçlar ayrıca.....hemde ekonomik...

Ben 12 yıldır LPG’li araç kullanıyorum...Gayet memnunum herkese de tavsiye ederim...Saygılar

Son karar tabiki sizin...Saygılar

Son düzenleme:
Aracınız
Civic FB7 2014
Hem LPG hem benzin ikisinde de yapıyordu.
İlk lpg de yapmaya başladı zaman gectikce çoğaldı benzindede yapmaya başladı sonradan daha da çoğaldı silkeleme stop etme kalkışlarda.
Ama hizlandiginda akışkan yolda hiç bir sorun yoktu.
Cekisde vs sorun yoktu.

hocam ne yaptınız götürdünüz mü arıza için sorun neyden kaynaklıymış çözdürebildiniz mi

mturker

Özel Üye
hocam ne yaptınız götürdünüz mü arıza için sorun neyden kaynaklıymış çözdürebildiniz mi
Hocam benim bahsettiğim konuyu ben cozeli çok oldu sorun sıkıntım çok şükür yok.
Egr valfini değiştirdim problem oymuş.
Orjinal çıkma aldım.

Aracınız
Civic FB7 2014
arkadaşlar merhabalar sorunumu buldum tabiki kendim deil @mturker abimin sayesinde yoksa sanayiyi bırak türkiyede bu iş başına nadir gelen insan var sorun egr valfiymiş … egr valfi temizliğini yaptık sorun düzeldi… tekrardan üyemiz @mturker abime teşekkür ederim sağol varol

Moderatörün son düzenlenenleri:
Çözüm

mturker

Özel Üye
Çok geçmiş olsun tekrardan , sorunun cozulmesi benim için en güzel tarafı oldu. Kazasız belasız şimdiden güzel ve keyifli tatiller dilerim...

Ad Soyad
İsmail F.
Aracınız
Civic FC5 2017
HONDA CİVİC 2017 MODEL FC5 KASA ARACIM VAR. ARACIMDA SON İKİ AYDIR DÜŞÜK DEVİRDE 1000 2000 arası sabit hızla giderken rampada veya geri geri gelirken aniden gazdan ayağımı çekince tekleme silkeme veya stop etme oluyor…. bu sorunlardan stop etme teklemeyı tüpte yapıyor (fabrikasyon lpg) ayrıca benzindede rölanti düşmesi ile karşılaşıyoruz genellikle…aracım kmsi 70000 binde neyden kaynaklanabilir???
Merhabalar hocam aynı sorun bende de oldu düşük devirde silkeleme ve stop etme yapıyor araç fc5 kasa 2017 model lpg li, benzindeyken yokuşlarda kalkışta lpg deyken dur kalk trafikte aynı sorunu yaşıyorum siz çözebildiniz mi neden yapıyormuş bilgi verebilir misiniz?

Aracınız
Civic FC5 2017
Merhabalar hocam aynı sorun bende de oldu düşük devirde silkeleme ve stop etme yapıyor araç fc5 kasa 2017 model lpg li, benzindeyken yokuşlarda kalkışta lpg deyken dur kalk trafikte aynı sorunu yaşıyorum siz çözebildiniz mi neden yapıyormuş bilgi verebilir misiniz?
öncelikle lpg enjektörlerini kontrol ettirin derim.

Geri