Honda civic fd6 orijinal USB ve Aux..

Bu başlığı gördükten sonra AliExpress den bende hemen birtane edindim,
Ürün kısa sürede geldi ve montajını da kendim yapmayı başardım.
Montaj aşamasında beni en çok zorlayan cd ünitesinin altındaki iki vidayı sökmek oldu.
Yıldız tornavida ile çıkaramayınca 8 numara lokma almak zorunda kaldım :)
Biraz alet edevat kullanımını olanlar videosunu izleyerek montajı kolayca halledebilir.
Usb içine dosyaları CD01,CD02 ve her cd 17 adet alacak şekilde oluşturabilirsiniz.
Ben bir usb içinde 9 dosya yaptım çalışıyor.
Kolay gelsin...

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
merhaba yeni araç aldım dün usb girişe cep şarz kablosu taktım ama şarz etmedi,usb bellek taktım müzikleri açmadı,bilgisi olan var mı

Ad Soyad
Ersan
Aracınız
Civic FB7 2015
Bugün sipariş verdim. Bende ki eşşeklik arabayı 2017 agustosda aldım o zaman dolar uçmamıştı fakat şimdi dolar uçunca ve artık cd yapmaktan bıktığım için takayım dedim ve siparişi verdim. Ürün geldiğinde deneyimleri mi bende paylaşacağım. 19 Dolar şu an ki fiyatı.

Ozzi

0
Aracınız
Civic FD6 2009
Bende Ali expresste yaklasık 10 ay önce aldım. Çalışması sesi kalitesinden çok memnunum direksiyon kumandalarıda aktif. Yalnız bazen teyibi kapatım açtığımda mesela şarkı 02:50 dakikada kapatılmışsa teyibi açtığımda şarkı çalmıyor 02:50 dk. da takılı kalıyor. Flash diski çıkartıp taktığımda çalıyor ama 1. şarkıdan başlıyor. Bu sorunu bir türlü çözemedim.

Geri