Honda civic fe1 182 hp gönüllü geri çağırma direksiyon kutu

Ad Soyad
Ahmet Ayhan
Aracınız
Civic FB7 2012
Herkese iyi günler dilerim bu gün 2021 model fe aracımın Honda com tr üzerinden şase sorgulaması yaptığımda ekte gönderdiğim direksiyon kutu değişimi bilgisi olduğunu gördüm. Aynı sorgulaması geçtiğimiz hafta için 3-4 gün öncede yapmıştım bu bilgi bulunmamaktaydı. Bu durumu fark eden kullanıcılarımız mevcut mu ayrıca ben aracında henüz direksiyon sorunu yaşadığımı belirterek servise başvuru falanda ve kayıtta oluşturmadım

Ekli dosyalar

• BB83E3B6-D6CD-4633-AC14-9377E961EAB9.jpeg
    BB83E3B6-D6CD-4633-AC14-9377E961EAB9.jpeg
    111.9 KB · Görüntüleme: 39
Ad Soyad
Erkan balkan
Aracınız
Civic FE1 2021
Benim araç 2022 model ben de şase numarasını sorguladım bendede direksiyon kutusu için geri çağırma çıkıyor. Aracim 5 bin km bir şikayetim yok ama değişsem mi acaba?

Ad Soyad
Ahmet Ayhan
Aracınız
Civic FB7 2012
Benim araç 2022 model ben de şase numarasını sorguladım bendede direksiyon kutusu için geri çağırma çıkıyor. Aracim 5 bin km bir şikayetim yok ama değişsem mi acaba?
Valla hocam benim araçta 2022 çıkışlı daha 8 bin km de. Abes bir sorun yaşamadım direksiyon ile ilgili bununla alakalı şüphelendiğim durumlar oldu yüksek hızda sertleşme gibi ama takılma yaşamadım sadece geçenlerde durur vaziyette iken manevra için direksiyon çevirdiğimde tık diye ses geldi bunlar harici sorunum yok servise bu konuda başvuruda bulunmadım. Bu geri çağırma konusu geçen hafta içi yoktu bakmıştım ve bu bilgi bulunmuyordu. Bu durum yeni gelişen bir konu sanırım. Ben açıkçası direksiyon bozuldu bozuluyor sitresi ile uğraşmak istemediğim için bu çağrıya uyup değişim yaptıracağım. Umarım bu değişim uzun zamandır beklenen sorunsuz olarak yeni üretimi yapılan kutudur ve araçlarınızın keyfine artık varırız

Ad Soyad
Ahmet Ayhan
Aracınız
Civic FB7 2012
Honda civic fe marka model araçlarda kronik direksiyon sorunu ile ilgili geri çağırma kapsamında araç direksiyonunu değiştiren oldu mu?

Ad Soyad
Ahmet Ayhan
Aracınız
Civic FB7 2012
Fe kasa araçlarımızda çok ciddi direksiyon sorunu yaşanmıştı ve bu konuda yüzlerce şikayet konulu yorum yapılmıştı kimi kullanıcılar servis bülten uygulatıp yani yağlama gevşetme kimi kullanıcılar ise direksiyon kutu değişimi yaptırmıştı ve mevcut kronik sorun yapılan bu işlemler sonucunda kısmen düzeltilmişti fakat görselde paylaştığım geri çağırma kapsamında ben yetkili servis ile görüyüm ve randevu kaydı oluşturdum. Bana verilen bilgide bu değişim işlemi ile yeni üretilen tamamen sorunsuz direksiyon kutu değişimi yapıldığı şeklinde. Bu başlığı oluşturma amacım herkesin gerekli sorgulamayı yapmasını sağlamak ve sorunsuz direksiyona kavuşmak. Herkese kazasız belasız sürüşler dilerim.

Geri