Civic FC5 Honda Civic Orjinal multimedia Honda hack

Merhaba. 25$ versiyonu satın alıp honda hack i kurdum. Sorunum şu. Multimedia nın kendi audio menüsünden araç hareket halindeyken video klip açılmıyor. YouTube ve 3. parti video izleme programlarında sorun yok ( mx player takılarak da olsa oynatıyor) ama dediğim gibi aracın kendi media player ından video izlenmiyor hareket halinde. Benzer sorun yaşayan çözümünü bilen varmıdır?
Birde sorunsuz çalışan YouTube ve video izleme programı apk sı paylaşabilirmisiniz. Teşekkürler
Istanbuldaysaniz hem bu konuda hem +youtube premium +tv kanalları +lig TV +yandex +ömür boyu cihaz hızında düşmeme garantisi ile kablo kesmeden yardımcı olabilirim. 05352425899

Aracınız
Civic FK7 HB 2019
Pro versiyon da alsanız arac hareket halindeyken kendi sistemi üzerinden video izleyemezsiniz. Bunun için teypnin sökülerek fren kablosunu şase yaptırmak gerek internette videolar var nasıl yapılcagı konusunda ben de 3 senedir yapılı halde cihaza herhangi bir zararı yoktur.
YouTube alternatifi uygulama olarak Honda hack uygulama listesinde newpipe uygulamasını kurun youtubu buradan kullanabilirsiniz.
Teşekkürler hızlı cevabınız için. Sorunsuz video izleyebileceğimiz bir uygulama tavsiye edermisiniz

Aracınız
Civic FC5 2018
Video izlemek için ayrı uygulama kullanmanızı tavsiye etmiyorum acıkcası newpipe kurulu olması yeterli olacaktır. Hareket gslınde video izlemeyi de iptal ettirirseniz yeterli olacaktır. Ekstra uygulamalar kurmak cihazı bariz yavaşlatıyor.

seckins33

0
Yönetici
Aracınız
Civic FC5 2019
Pro versiyon da alsanız arac hareket halindeyken kendi sistemi üzerinden video izleyemezsiniz. Bunun için teypnin sökülerek fren kablosunu şase yaptırmak gerek internette videolar var nasıl yapılcagı konusunda ben de 3 senedir yapılı halde cihaza herhangi bir zararı yoktur.
YouTube alternatifi uygulama olarak Honda hack uygulama listesinde newpipe uygulamasını kurun youtubu buradan kullanabilirsiniz.
Neden izlenmesin ki? Ben flash belleğin içindeki videoları hareket halinde izleyebiliyorum. Kullandığım versiyon ise youtube'da kurulumu anlatılan ücretsiz versiyonu hemde?

Aracınız
Civic aracım yok
Konuyu görmüşken mediaya andoroid haritaları yükliyebiliyormuyuz hack yapmadan cihaza. Android auto ile sadece haritaları kullanıyordum kablo ile oda nedenini çözemediğim bişekilde artık bağlantı sağlıyamoyorum.

Aracınız
Civic FC5 2018
Neden izlenmesin ki? Ben flash belleğin içindeki videoları hareket halinde izleyebiliyorum. Kullandığım versiyon ise youtube'da kurulumu anlatılan ücretsiz versiyonu hemde?
Ozaman sende de teyp den iptal edilmiştir. Hondahack hareket halinde orjinal video oynatıcıdaki videoları oynatmayı saglamıyor

seckins33

0
Yönetici
Aracınız
Civic FC5 2019
Ozaman sende de teyp den iptal edilmiştir. Hondahack hareket halinde orjinal video oynatıcıdaki videoları oynatmayı saglamıyor
Honda hack işlemini kendim uyguladım hocam. Ne yaptığımı gayet iyi biliyorum. Tesisatta herhangi bir işlem yapmadım. Bu konuda bilginiz yok gibi görünüyor. Lütfen bilmediğiniz konuda insanları yanıltmayın.

Aracınız
Civic FC5 2018
Honda hack işlemini kendim uyguladım hocam. Ne yaptığımı gayet iyi biliyorum. Tesisatta herhangi bir işlem yapmadım. Bu konuda bilginiz yok gibi görünüyor. Lütfen bilmediğiniz konuda insanları yanıltmayın.
Biz burada karşılaştığımız durumları ve yaptığım işlemleri paylaşıyorum ki herkes bilgi sahibi olsun diye burası bir forum. Bilmediğim bir şey olsa paylaşım yapmam. Bende aynısını uyguladım ona göre konusuyorum.

Moderatörün son düzenlenenleri:

seckins33

0
Yönetici
Aracınız
Civic FC5 2019
@oskancomputer
Mesajınızı düzenledim. Kullandığınız kelimelere dikkat edin, aksi halde forumdan bir süre uzaklaştırılabilirisiniz. Terbiyeli konuşmayı da sizden öğrenecek değilim. Yapılan işleme gelince, demekki uygulamayı doğru yapamamışsınız. Forumda birçok kişi bu uygulamayı yaptı ve hiç kimse sizin gibi hareket halinde YouTube dışında video oynatamıyorum diye bir geri dönüş yapmadı. Bu da sizin yanlış bir işlem yaptığınızı gösteriyor. Bu yüzden bilmediğiniz konuda iddialı yorum yapmayın. Diyelimki yanlış bir yorum yaptınız, hepimiz yapabiliriz bunu, o zamanda yanlışınızı kabul etme erdemini göstereceğinizi düşünmek istiyorum.

Aracınız
Civic FC5 2018
Ben kullandıgım kelimelere dikkat ediyorum merak etme. Forumda super moderatör olman forumdaki kullanıcılara bilmediğiniz şey hakkında yorum yapmayın bence deme hakkını sana veremez. Ben yaşadığım durumu yazdım Honda hack kurup fake parking özelligi açıldıgı halde usb den video oynatmıyorsa tek çözümü budur. Bu model yılına göre değişklik gösterebilir. 2018 hb sport plus aracımda böyle karsılasan olursa bu yazısma ları okur ve çözüm saglamıs olur. Öncesinde hondahack yapar fake parking açar baktı olmadı çözümü budur. Son olarak Kullanıcıların yazdıgım ve karsılastıgı durumlara saygıyla yaklasın. Herkes bilmediğini öğreniyor bildiğinde paylaşıyor. Yapılan paylaşımlara ve karşılasın durumlara saygılı olun.
Herkese iyi forumlar.

Geri