Civic FC5 Honda Civic Orjinal multimedia Honda hack

Mutlaka bir yanlışlık vardır siz ödemeyi yaptığınız an saniyesinde paypal da kayıtlı e_mail adresinize kodu gönderiyorlar. Banka hesaplarınıza bakın para çekilmiş mi hesaptan para çıkışı olmuş ise gelen mesaj kutularının hepsine bakın gereksizler de olabilir.

Ben Paypal hesabımı oluşturdum sonrasında http://www.autohack.org/vehicles adresine girdiğimde satın al dedim direk paypal hesabım geldi önüme satın alma işlemini yaptığım an e_mail adresime 2 tane ileti gönderdiler. ilk ileti şöyle

Hi Hakan,

Thank you for your order. This email confirms that you have made a purchase for the following items and that payment has been approved. You will receive an order email detailing how to access your purchase shortly.

----------------------------------------------------------------
ORDER RECEIPT

Date: 2018-12-01
Order ID: 0034577301
Gateway Transaction ID: 2LK22925KU782901F
Customer Name: Hakan DEMiR
Customer Email: Gizledim@gmail.com

Products: Honda Hack Pro x 1 @ $25.00
Sub-Total: $25.00
Total: $25.00

Kodun içerdiği ileti ise şöyle

Honda Hack Pro x 1

Authorization code: 0700554075

Please follow this link to install: http://www.autohack.org/vehicles

Thanks.

Kod Şimdi Geldi Dediğiniz gibi mail attık kodun gelmediğine dair. Akşam Yükleme Yapınca Bilgi Veririm. Teşekkürler

Peki Yugulama Kendi Üzerinden mi indiriliyor yokda başka sitelerden indirme yapılabiliyormu. Yapılıyor ise site isimlerini verebilirmisiniz.

Rod işlemini yapınca kendi bünyesinde uygulamalar var ama daha fazlası için www.cmdroid.com adresinden yükleme yapabilirsin ayrıca rod işlemi bitince uygulamalrın yüklendiği linkin bir alt kısmında APK-Pure var onuda kur yada direk tarayıcıdan www.apkpure.com/tr/ adresine git istediğin uygulamaları indir. Video çekemiyorum çekebilsem yayınlardım. şimdiden hayırlı olsun. Rod işlemini yapınca biraz sabırlı ol benim 7 dk sürdü.

Rod işlemini yapınca kendi bünyesinde uygulamalar var ama daha fazlası için www.cmdroid.com adresinden yükleme yapabilirsin ayrıca rod işlemi bitince uygulamalrın yüklendiği linkin bir alt kısmında APK-Pure var onuda kur yada direk tarayıcıdan www.apkpure.com/tr/ adresine git istediğin uygulamaları indir. Video çekemiyorum çekebilsem yayınlardım. şimdiden hayırlı olsun. Rod işlemini yapınca biraz sabırlı ol benim 7 dk sürdü.
Teşekkürler (y)

Aracınız
Civic FC5 2018
Merhabalar
Bu çözüm executive lerdeki Honda Connect icin. Elegance lardaki Honda Go cok kötü. Bunun iyileştirilmesi icin ne yapılabilir?

Hocam Keşke Elegance Honda Go almayıp cyclone multimedya taktır-saydınız. İnanın eğer bu Root olayını bulmasaydım ben orijinalini söküp cyclone multimedya taktıracaktım. Honda go biliyorum ama hiç kullanmadım.

Aracınız
Civic FC5 2018
Hocam Keşke Elegance Honda Go almayıp cyclone multimedya taktır-saydınız. İnanın eğer bu Root olayını bulmasaydım ben orijinalini söküp cyclone multimedya taktıracaktım. Honda go biliyorum ama hiç kullanmadım.
Evet bu kadar kötü olacagini bilseydim yapardim gerçekten. Neyse sağlık olsun artık.

Honda hack uygulamasını başarı ile tamamladım. Ama umduğum gibi olmadı açıkcası. Kasıntı fazla geldi bana. Ama en azından youtube sygic yükledim sorunsuz çalışıyor. Cihazı rahatlatmak hızlandırmak için ayarlardan birşey yapılabilir mi bilemiyorum. Incelemelerim devam edecek yeni bir gelişme olursa yine buradan yazarım.

Geri