Honda civic rs

Aracınız
Honda Jazz
Yeni üyeyim. Tam olarak nereye yazacağımı bilemedim. Kusura bakmayın. :cry:Ehliyeti yeni aldım, honda civic rs almayı düşünüyorum. Benden çok daha tecrübeli abilerimden fikir almayı düşündüm. İlk Araç için abartı mı olur? :unsure: İstanbul da bir Bölüm kazandım. Şehir içi masraflı mı olur? Tavsiyelerinizi bekliyorum. Şimdiden teşekkür ederim. ?

Aracınız
Civic FK7 HB 2017
ilk otomobil olarak ve 30 yaşından evvel hele birde İstanbul da kullanılacak ise civic RS yada Type-R gibi modelleri asla önermem, kaza yapma ve üzülme olasılığınız yüzde 99 dur.

yeni bir sürücü olarak en basitinden paralel park esnasında 2000-3000 liralık çelik jantı kaldırıma sürtüp üzülmek var.

tecrübeli sürücü RS ye şehir içi 100km de 7-8 litre yaktırır, yeni sürücü için bu değerlerin üzerine 1-2 litre daha ekleyin.

12 ay ve 10000km de bir bakımı var ve yan sanayi bakımları sevmeyen bu modelin 10000km bakımı 1000 lira civarında yedek parça fiyatları sebebiyle birde 20 li yaşlarda sürücü iseniz kasko ve sigorta bedeli 2000-3000 liranın altında çıkmaz. RS ye İstanbul da kaskosuz binmek hayal.

İlla honda olacak ise Jazz olur, sağlamlık abidesi, ufak, kolay, pratik, güzel, modifiyeye açık, sakin sürüşlü, ekonomik. Hiç olmadı City olur.

Geri