HONDA dan açıklama

Aracınız
Civic FC5 2016
Honda yetkileri açıklama yapmış sizlerde okuyun istedim.Linki paylaşıyorum. 2025 ten sonra sadece hibrit ve elektrikli motor üreteceklermiş avrupa için.

Volkan Dizge

0
Yönetici
Ad Soyad
Volkan Dizge
Aracınız
Civic FD6 2011
Honda bu işlerde hep geç kalıyor. 2025 e kadar Avrupada Toyotalar fink atıyor olur çoktan. Önce pazarı kaptırıyor sonra geri almak için uğraşıyor. Aynı şey ülkemiz için de geçerli.Honda dizel aracı getirdiğinde toyota dizeli kaldırıp hibrite geçiyorum dedi ne kadar geç kaldığını ordan anlayın. Avrupa da şuan bile toyota nın auris ve aygo hibrit modelleri en sık kullanılan araçlardan ama honda görmek çok zor. Honda kendini yenilemekte,teknolojiye uyum sağlayıp bunu pazara sürmekte zorlanıyor gibi.

06 HONDA 2234

DADAŞ

0
Ad Soyad
Fırat Kaplan
Aracınız
Civic FB7 2013
Tabiki toyota çok çok önde
20 yıldır hybrid için çalışan bir firma
Toyotanın öncülüğü tartışılamaz bence

SM-A505F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic HB 9. Jen.
Bu konu hakkında bilgisi olan varmı? servis ile yaptığım görüşmede 2002 ile 2012 arasındaki tüm hondaları kapsadığını söyledi.

yukarıdaki liki tıklayarak aracınızı kontrol edin
formda plaka numarsı ile ilgili olarak sorun yaşarsanız şayet yetkili servisleri arayın onlar yardımıcı oluyor.

COK ÖNEMLİ GÜVENLİK DUYURUSU!! -Değerli 2004-2005 model HONDA CİVİC 5Kapı kullanıcımız, HONDA'nın sürekli kalite izleme faliyetlerinin bir sonucu olarak, aracınızın SÜRÜCÜ hava yastığı şişiricisinin yenisiyle değişmesi gerektiği saptanmıştır. Aracınızda TAMAMEN ÜCRETSİZ olarak uygulanacak, SİZİN ve AİLENİZİN GÜVENLİĞİ için ÖNEMLİ ve HAYATİ RİSK TAŞIYABİLECEK olan parça değişimi dolayısıyla en kısa sürede Honda yetkili servisinizle irtibata geçerek RANDEVU ALMANIZI rica ederiz. Anlayışınız için teşekkür ederiz. Honda aracınız yoksa yada sattıysanız HONDA SAT yaz 3172ye gönderin.Mersis 0068006505800019 B016

Aracınız
Civic FC5 2018
Önceki aracim icin cagirmislardi(2006 civic) Servise goturmustum, uc saat sonra gelin alin demislerdi.
Araba satisi yapan biri bu tip uygulamalarin reklam amacli oldugunu, servisin yolunu unutan araclara hatirlatmak icin yapildigini soylemisti. Cagimizin reklam ve pazarlama cagi oldugunu dusununce her sey mümkün!

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Bu konu hakkında bilgisi olan varmı? servis ile yaptığım görüşmede 2002 ile 2012 arasındaki tüm hondaları kapsadığını söyledi.

yukarıdaki liki tıklayarak aracınızı kontrol edin
formda plaka numarsı ile ilgili olarak sorun yaşarsanız şayet yetkili servisleri arayın onlar yardımıcı oluyor.

COK ÖNEMLİ GÜVENLİK DUYURUSU!! -Değerli 2004-2005 model HONDA CİVİC 5Kapı kullanıcımız, HONDA'nın sürekli kalite izleme faliyetlerinin bir sonucu olarak, aracınızın SÜRÜCÜ hava yastığı şişiricisinin yenisiyle değişmesi gerektiği saptanmıştır. Aracınızda TAMAMEN ÜCRETSİZ olarak uygulanacak, SİZİN ve AİLENİZİN GÜVENLİĞİ için ÖNEMLİ ve HAYATİ RİSK TAŞIYABİLECEK olan parça değişimi dolayısıyla en kısa sürede Honda yetkili servisinizle irtibata geçerek RANDEVU ALMANIZI rica ederiz. Anlayışınız için teşekkür ederiz. Honda aracınız yoksa yada sattıysanız HONDA SAT yaz 3172ye gönderin.Mersis 0068006505800019 B016
Bu durum TAKATA marka havayastığı şişiricine sahip belirli dönemlerde üretilen Honda'larda; Amerika'da bir kaza yapan sürücüyü yaralaması sonrası oluşan geri çağırma programının bir parçası.
Değişmesi gereken parçaya sahip araçlar herhangi bir amaçla servise geldiklerinde veya servise uzun süre başvurmamışlarsa ve telefon sistemine kayıtları bulunursa SMS üzerinden kullanıcılara çağrı yapılarak değişim sağlanmaya çalışılmaktadır.
Eğer belirtilen araca sahipseniz bence müsait vaktinizde hava yastığı şişiricisinin değişimini yaptırın, hava yastığı şişiricinin içindeki parçaların kaza anında sizi yaralama riski mevcut olabilir.

Aracınız
Civic HB 9. Jen.
Bu durum TAKATA marka havayastığı şişiricine sahip belirli dönemlerde üretilen Honda'larda; Amerika'da bir kaza yapan sürücüyü yaralaması sonrası oluşan geri çağırma programının bir parçası.
Değişmesi gereken parçaya sahip araçlar herhangi bir amaçla servise geldiklerinde veya servise uzun süre başvurmamışlarsa ve telefon sistemine kayıtları bulunursa SMS üzerinden kullanıcılara çağrı yapılarak değişim sağlanmaya çalışılmaktadır.
Eğer belirtilen araca sahipseniz bence müsait vaktinizde hava yastığı şişiricisinin değişimini yaptırın, hava yastığı şişiricinin içindeki parçaların kaza anında sizi yaralama riski mevcut olabilir.
Cumartesi gününe randevu aldım bu işin şakası olmaz araçta kim olursa olsun başına ne geleceği belli olmaz bu dönem 2002 ve 2012 arası arabsı olan arkadaşlar sorgulama yatırabilir.Konu hasas ve tamamen ücretsiz değişim yapılıyor.

Aracınız
Civic FC5 2017
Bizde VTEC 2 varken bu mesaj tam 5 sene önce gelmişti güncelleme yapıyorlarmış yalnız aracın abırbag ısıgı yanmaya baslamıstı mesaj dan sonra ilginç bi durumdu

BV6800Pro cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Önceki aracim icin cagirmislardi(2006 civic) Servise goturmustum, uc saat sonra gelin alin demislerdi.
Araba satisi yapan biri bu tip uygulamalarin reklam amacli oldugunu, servisin yolunu unutan araclara hatirlatmak icin yapildigini soylemisti. Cagimizin reklam ve pazarlama cagi oldugunu dusununce her sey mümkün!
Ben bizzat izledim uygulamayı. Parça değişimi yapılıyor. Yani reklam değil ;)

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aracınız
Civic FB7 2013
Aynı durumu hem 2004 jazzda hemde 2006 corollada yaşadım,japonları seviyorum,araç 15 yaşında da olsa hizmeti esirgemiyorlar.

Geri