Honda EG HB Kasa Bagaj Camı Sorunu

Aracınız
Civic EP2
Arkadaşlar EG kasayı bilirsiniz bagaj için ilk önce camı sonra kapıyı açmak zorundayız. Aracım HB ama teli cekmeme ragmen arka cam açılmıyor bir türlü. Silecek mekanizmasının oradan kilidin dilini görebiliyorum, her türlü tornavidayla aksi yönde kastırmama rağmen açamadım bir türlü.

Daha önce böyle bir sorun yaşayan oldu mu ?

Tavsiye edeceğiniz bir yol veya usta varsa yardımınızı talep ediyorum.

Saygılar

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
konu hakkında tecrübesi olan var mı acaba ?
Konunuzu takip ediyorum. Tahminen forumda EG kasa üyemiz az. Dolayısıyla tecrübe istenen seviyede çıkmıyor. Üzgünüz.

Faaliyet ayn-ı lezzettir...

Aracınız
Civic EP2
Selamlar. Aracımı sattım EK kasaya geçiş yaptım. Ancak başlıktaki sorunuma da şöyle bir çözüm buldum. Onu paylaşayım burada ihtiyacı olan olur belki. Arabanın içerisinden pandizotu kaldırıp,plastik bagaj döşemesine ulaşın. Orayı sökün. Be sökmek yerine hafif kırarak çıkardım ama cok kırılmadı. Kapının sağ tarafında kilidin teli var. Onu cektiginizde açılıyor. Ardından o teli bisiklet teli kullanarak değiştirdim ve sorunum çözüldü. Sevgiler

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
@Contador Paylaşım için teşekkürler (y)

Selamlar. Aracımı sattım EK kasaya geçiş yaptım. Ancak başlıktaki sorunuma da şöyle bir çözüm buldum. Onu paylaşayım burada ihtiyacı olan olur belki. Arabanın içerisinden pandizotu kaldırıp,plastik bagaj döşemesine ulaşın. Orayı sökün. Be sökmek yerine hafif kırarak çıkardım ama cok kırılmadı. Kapının sağ tarafında kilidin teli var. Onu cektiginizde açılıyor. Ardından o teli bisiklet teli kullanarak değiştirdim ve sorunum çözüldü. Sevgiler

Ek kasada Hangisini tercih ettiniz benimde eg kasam var hb 1.4 olan ek kasaya geçmek istiyorum sizce değer mi gidişat olarak gayet memnunum aracımdan yakıt olarak da öyle

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Aracınız
Civic EP2
öncelikle selamlar @JdmSedat 1.4 HB araca geçiş yaptım. otomatik olan modele. EG kasadan sonra mercedes gibi geliyor. Çünkü konfor olarak gerçekten mükemmel. Tabii oynanmamış bulmanız biraz. Ben bir kadından aldığım için oynanmamış orjinal bir araçtı. Aracımı satıyorum buarada bilginiz olsun. Temiz bir araç arıyorsanız anlaşabiliriz.

Geri