Honda FB7 teyp kodu. ÇÖZÜLMÜŞTÜR.

Aracınız
Civic FB7 2012
Öncelikle herkese iyi günler dilerim..
2012 Fb7 araç aldım. Üzerinde android multimedya sistemi vardı ve sürekli arıza yapıyordu. İnternet ortamından orijinal teyip aldım ve yerine montajını yaptım ancak hiçbir şekilde teyipi çalıştıramadım. Çünkü benden şifre istiyordu.. Kimi açma kapatma düğmesine basılı tut açılır , kimide açma düğmesiyle push düğmesine basılı tut açılır dedi ama nafile.. Servisi aradım sordum, şifre yok bu teyiplerde dediler. Ancak şifre var.
Uzun uğraşlar sonucunda şifremi buldum ve artık kullanıyorum.
Benim gibi mağdur olup şifresini bilmek isteyen yada ihtiyacı olana Ücretsiz şekilde veririm.
Gerekli olan tek şey teyip in üstündeki seri numarasıdır.
Merhaba nasıl aldınız acaba kodu

Emirbey26

0
Yönetici
Ad Soyad
Emirbey26
Aracınız
Civic FB7 2015
Kodu girdiğinizde ücretlendirmeyle karşılaşıyorsunuz. Takribi Türk lirası ile 140 TL ye geliyor.

Aracınız
Civic FB7 2012
Ben teyibin üzerindeki kodu verdim siteye, birde teyibi 1 ve 6 tuşlarına beraber basınca verdiği kos var acaba onumu vermeliydim?

Ekli dosyalar

• IMG_1036.jpeg
    IMG_1036.jpeg
    104.6 KB · Görüntüleme: 18

Emirbey26

0
Yönetici
Ad Soyad
Emirbey26
Aracınız
Civic FB7 2015
Öncelikle herkese iyi günler dilerim..
2012 Fb7 araç aldım. Üzerinde android multimedya sistemi vardı ve sürekli arıza yapıyordu. İnternet ortamından orijinal teyip aldım ve yerine montajını yaptım ancak hiçbir şekilde teyipi çalıştıramadım. Çünkü benden şifre istiyordu.. Kimi açma kapatma düğmesine basılı tut açılır , kimide açma düğmesiyle push düğmesine basılı tut açılır dedi ama nafile.. Servisi aradım sordum, şifre yok bu teyiplerde dediler. Ancak şifre var.
Uzun uğraşlar sonucunda şifremi buldum ve artık kullanıyorum.
Benim gibi mağdur olup şifresini bilmek isteyen yada ihtiyacı olana Ücretsiz şekilde veririm.
Gerekli olan tek şey teyip in üstündeki seri numarasıdır.
Merhaba şifreyi nasıl bulabiliriz yardımcı olabilir misiniz hocam

Geri