Honda Fc5 Ön kısımda LAKIRTI

artuc

0
Aracınız
Arkadaşlar son bir haftadır 2018 exe civic aracımın ön sağ tarafından veya ön tarafın tam belirleyemediğim bir yerinden lak lak gibi tok ses gelme durumu var. Her zaman bu ses gelmiyor çok taktım ben bu duruma servise gideceğin hafta içi. Sizin yorumunuz nedir?

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Arkadaşlar son bir haftadır 2018 exe civic aracımın ön sağ tarafından veya ön tarafın tam belirleyemediğim bir yerinden lak lak gibi tok ses gelme durumu var. Her zaman bu ses gelmiyor çok taktım ben bu duruma servise gideceğin hafta içi. Sizin yorumunuz nedir?

Araç biraz eski olsa amortisör diyeceğim ama yeni araçta ne olur bilemedim.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016

artuc

0
Aracınız

Volkoo

0
Araç yeni olunca insan sanki kusur arar gibi hissedıyor kendini. Yolda gıdıyoruz bi ses duyar gibi oluyorum ulan nerden geliyor diye megerse calan şarkının içinden geliyormuş vs vs yani haklı olarak herseyde pinğirikli davranıyoruz umarım bir sorun degıldır senınkıde

artuc

0
Aracınız
Aynen dediğin gibi durumlarda yaşanıyor ancak bu ses olayı sanki gittikçe artıyor gibi. Ayrıca bu ses aracı kullandıkça ortaya çıkan bir ses olması nedeniyle daha da can sıkıcı bir durum. Umarım servis anında bir çözüm bulur.

mbsd

0
Aynen dediğin gibi durumlarda yaşanıyor ancak bu ses olayı sanki gittikçe artıyor gibi. Ayrıca bu ses aracı kullandıkça ortaya çıkan bir ses olması nedeniyle daha da can sıkıcı bir durum. Umarım servis anında bir çözüm bulur.

Benim araçta da zaman zaman özellikle de ilk harekette yay sesine benzeyen bir gacirti var. Sağ önden geldininden şüpheleniyorum. Servise sordum. Her zaman yapmadıği için olgunlaşması lazım dedi. Yani iyice somutlaşmasi lazım. Nerden geldiğini anlamak adına. Düşünce si olan varsa yazarsa sevinirim.

SM-A700F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri