Honda fe1 kol dayama tırnağı kırılması onarımı hk.

Ad Soyad
Yunus Emre
Aracınız
Civic FE1 2021
Kol dayamanın tırnağı kırıldı burayı nasıl onarabilirim, kendi başına bir parçada değil bütün duruyor bilgisi olup yardımcı olabilicek varmıdır

Image1655460161.989219.jpg

seckins33

0
Yönetici
Aracınız
Civic FC5 2019
Kol dayamanın tırnağı kırıldı burayı nasıl onarabilirim, kendi başına bir parçada değil bütün duruyor bilgisi olup yardımcı olabilicek varmıdır

Ekli dosyayı görüntüle 268855
İkili karışım yaparak uygulanabilen kuvvetli yapıştırıcılar var. Yapıştırdıktan sonra belli olan yerleri asetat kalem ile rötuş yaparak en ucuz şekilde bu problemden kurtulabilirsiniz.

Ad Soyad
Yunus Emre
Aracınız
Civic FE1 2021
İkili karışım yaparak uygulanabilen kuvvetli yapıştırıcılar var. Yapıştırdıktan sonra belli olan yerleri asetat kalem ile rötuş yaparak en ucuz şekilde bu problemden kurtulabilirsiniz.

Nedir onlar benim bilgim yok o karışımla aradaki boşluğu doldurabilirmiyim peki

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Nedir onlar benim bilgim yok o karışımla aradaki boşluğu doldurabilirmiyim peki

Kopan parça elinizde yok ise oraya uygun plastik parça ayarlanmalı. Tırnağın geçtiği yer kırılmış gibi duruyor. Seçkin hocamın dediği çift karışım yapıştırıcılar olabilir. Piyasada en uygun ve sağlam İran yapıştırıcısı var. Metali bile yapıştırır. Hırdavatcılarda bulunur.
Screenshot_20220618-125744.jpg

Son düzenleme:
Ad Soyad
Yunus Emre
Aracınız
Civic FE1 2021
Kopan parça elinizde yok ise oraya uygun plastik parça ayarlanmalı. Tırnağın geçtiği yer kırılmış gibi duruyor. Veya Seçkin hocamın dediği çift karşım yapıştırıcılar olabilir. Piyasada en uygun ve sağlam İran yapıştırıcısı var. Metali bile yapıştırır. Hırdavatcılarda bulunur.
Ekli dosyayı görüntüle 268861

Evet tırnağı koptı ı kopan bölgeye köprü vazifesi görecek birşey yapsam yeterli olacak zaten göz önünde olup yada dikkat çeken bir şey değil

Ad Soyad
isa satar
Aracınız
Civic FE1 2021
Kopan parça elinizde yok ise oraya uygun plastik parça ayarlanmalı. Tırnağın geçtiği yer kırılmış gibi duruyor. Seçkin hocamın dediği çift karşım yapıştırıcılar olabilir. Piyasada en uygun ve sağlam İran yapıştırıcısı var. Metali bile yapıştırır. Hırdavatcılarda bulunur.
Ekli dosyayı görüntüle 268861
dayson gibi etkili birşey mi bu? eğer öyleyse hemen alalım çünkü dayson küçük tüple satılmıyor. büyük tüp de almak istemiyorum ufak işler için.

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
dayson gibi etkili birşey mi bu? eğer öyleyse hemen alalım çünkü dayson küçük tüple satılmıyor. büyük tüp de almak istemiyorum ufak işler için.
Dayson ile işim olduğunda kaportacı veya tanıdık camcılara gidip hallediyorum. Çünkü ellerinde daima hazır bulunuyor. İran yapıştırıcısını bir kez kullandım. Kullanımı kolay, ucuz ve pratik. Sadece dikkat etmeniz gereken karışımdan sonra çok beklenmemeli. Donduğu zaman taş gibi oluyor. Bir köşede dursa fena olmaz.

Son düzenleme:
Ad Soyad
Yunus Emre
Aracınız
Civic FE1 2021
İran yapıştırıcısını aldım önce farklı bi nesnede denedim yaklasık 5 dk sonra taş gibi oluyor ama işimi sıcak silikon ile halettim iran yapıştırıcısı ne denli kuvvetli tam kestiremediğim için yanlış bi işlem yapıp uğraştırmasın die sıcak silikon ile halletim şuan problem kalmadı önerileriniz için teşekkür ederim ama iran yapıştırıcısı her evde bulunması gereken birşey bence

Geri