Honda go hareket halinde video izleme

Aracınız
Civic FC5 2018
2018 honda civic elegance el freni çekiliyken video izliyebiliyorum ancak hareket halinde videoyu aktifleştiren göremedim daha executive paket araçları yapanlar var ama elegance istanbulda nerde yaptırabiliriz.
Forumda araştırdım ama cevap alamadım.Snapchat-2137647388.jpeg

SM-N960F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Güvenlik için bir önlem benim fb7 kasa aracımda aynıydı fakat ayarlar/güvenlik sekmesinden kapatıp yolda da izlemeye devam ettim .

Aracınız
Civic FD6 2010
Çok araştırdım, ancak yapan yer veya kişiye şimdiye kadar maalesef ulaşamadım. Aracınız exe değil ise honda go'da bu özelliği aktif edemezsiniz. Şayet yapan yer bulur iseniz, burdan irtibat detaylarını paylaşın lütfen.

Cihaz android olmadigi icin exe paketlerde yaptigimiz gibi yazilim ile kandirilma sansi yok. Bunu tek kandirma sansi kablolar ile oynamak onuda ben yapmiyorum ve asla tavsiye etmiyorum. Yarin birgun ecu da sorun olsa servis direkt elektronik mudahele yuzunden bahane bulacak ve garantiye sokmayacaktir.

Aracınız
Civic FC5 2019
bu modelden bende var. İlk aldığımda yazılımla yapmıştım ama biri video izlerken gider yayaya çarpar ezer diye yaymaktan vazgeçip sildim programı.
zaten çok verimli olmamıştı, ayrı bir program yazıp onun üzerinden açmıştım, navigasyon sıkıntı çıkarıyordu o program yüzünden.

çocuğu olanlar çizgi film izletmek için istiyor ama onlar da gitsin koltuk arkasına tablet taksın derim. çünkü bir gün sıkılıp şoförün izlemeyeceğinin garantisi yok.

Geri