HONDA GO NAVİGASYONU

Aracınız
Civic FC5 2019
SELAM ARKADAŞLAR ARACIM FC5 ECO ELEGANCE
ARACIMDA HONDA GO NAVİGASYON VAR bluetooth BAĞLI MÜZİK DİNLERKEN VİDEO ÇEKMEYE KALKTIGIMDA MÜZİK DURAKSIYOR (SNAP ÇEKMEYE ÇALIŞTIĞIMDA) GENÇ ARKADAŞLARIM ANLAR
BUNU ÇÖZEBİLİYORUZMU

Aracınız
Civic FC5 2019
Hocam iyi geceler öncelikle araç ister kabloyla isterse bluetooth olsun bağlıyken müzikte ses aktarırken video çekmeye izin vermez çünkü telin ses kartı aktarım yapıyor sadece anlık fotoraf çekebilirsiniz oda olabilirmi bilmiyorum ben executive aracımda applecarplay ile anlık fotoraf alabiliyorum

Aracınız
Civic FC5 2019
Hocam iyi geceler öncelikle araç ister kabloyla isterse bluetooth olsun bağlıyken müzikte ses aktarırken video çekmeye izin vermez çünkü telin ses kartı aktarım yapıyor sadece anlık fotoraf çekebilirsiniz oda olabilirmi bilmiyorum ben executive aracımda applecarplay ile anlık fotoraf alabiliyorum

Anlık instagram hikaye paylaşmak gibi mesela yapamıyorum videoyu çekmeye başladığım an müzik duruyor

ywzckr

0
Video olmaz hocam sadece foto apple carplayde böyle

Apple car play deyken telefondan video çektiğinizde duraksar ama bluetooth ile bağlanırsanız instagram story çektiğinizde duraksamıyor ama telefonun kendi fotoğraf programını açarsanız yine duraksar apple da böyle ben öyle kullanıyorum. Honda go navigasyonla da alakalı olabilir. Honda go da apple car play yoktu sanki.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2020
Apple car play deyken telefondan video çektiğinizde duraksar ama bluetooth ile bağlanırsanız instagram story çektiğinizde duraksamıyor ama telefonun kendi fotoğraf programını açarsanız yine duraksar apple da böyle ben öyle kullanıyorum. Honda go navigasyonla da alakalı olabilir. Honda go da apple car play yoktu sanki.

Hocam ben denediğimde apple carplay açıkken videoya başladığımda müziğin sesi kısılıyor boğuk geliyor ama normal bluetooth ile bağlıyken herhangi bir sıkıntı yaşamadım sanırım videoyu nereden çektiğiniz önemli normal kamerada duraksatabilir ama instagram vs etkilemiyor benim aracımda

Geri