Honda Go radyo dinlerken kesinti

Aracınız
Civic FC5 2020
Arkadaşlar merhaba bugün aracıma sonunda kavuştum :) ancak anlam veremediğim bir durum söz konusu ;

Radyo dinlerken ses arada bir kesilip sonra tekrar çalmaya devam ediyor honda go var arabada. Acaba bilmediğim bir şey mi var ?

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Moderatörün son düzenlenenleri:

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
@siviq Hayırlı olsun, trafik bilgilendirme sistemini kapatıp dener misiniz?

Aracınız
Civic FC5 2020
@siviq Hayırlı olsun, trafik bilgilendirme sistemini kapatıp dener misiniz?

TA zaten ülkemizde çalışmadığı için ondan olmadıgını kesin anladım, çünkü kapalıykende yapıyordu ama çözümü buldum. Alttaki alıntıda çözümünü yazıyorum

Bende de oluyor bu arada cekmiyor gibi sonra birden geliyor. Trafik bilgilendirme nereden kesiliyor acaba?

Kesilmesinin sebebi navigasyon ayarlarındanmış, navi ayarlarına girip ses ayarlarına girip oradan uyarı konuşmalarını sessize alıyoruz, ve birdaha kesilme yapmıyor asla.

Aracınız
Civic FC5 2018
Bende de aynı sorun var hem usb den müzik çalarken hem de radyoda oluyor bazen cok sıklaşıyor vurup kırasım geliyor o derece. Ses kısmak için bastığımızda ekrana gelen ses kısmında navigasyon sesi sürekli kapalı zaten ama durum aynı. Başka çözümü var mıdır?

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Bende de aynı sorun var hem usb den müzik çalarken hem de radyoda oluyor bazen cok sıklaşıyor vurup kırasım geliyor o derece. Ses kısmak için bastığımızda ekrana gelen ses kısmında navigasyon sesi sürekli kapalı zaten ama durum aynı. Başka çözümü var mıdır?

Geri