Honda müşteri memnuniyeti hk

Aracınız
Sıfır araç alan arkadaşlar acaba müşteri memnuniyeti için Honda dan araç alındıktan sonra arandınız mı hiç

Ümit demir
Honda civic rs 2018

EsesRs

0
Merhaba minyon20, 2018 1,5 RS sahibiyim. Eskişehir den aracı aldığımda aranacaksınız ve bize not vereceksiniz dedi. Ben aranmadım. Galiba herkesi aramıyorlar.

Aracınız
Benimde başıma ilginç bir olay geldi satıcı arkadaş büyük ihtimal başka numara kaydetmiş sisteme servise gittim bir baktım benim numaramdan başka bir numara var aradım ve sordum satışçı arkadaşın eşi polis di aradım polis çıktı acaba kendi eşinin numarası mı diye düşündüm ve Honda’yı aradım memnuniyet için aranmadım diye not düşürdüm ama hala ne arayan var ne soran

Ümit demir
Honda civic rs 2018

ywzckr

0
Neden demezdiniz ?

"Yüksek devir bandında yaşamaktır HONDA"

Araci 31 mayista aldim paddle shift 1-2 hafta sonra geldi satarken soylemediler. 2 ay sonra yakit gostergesininde standart olarak yakit tuketimini gostermeyi duzeltmisler bunlarin hicbirini bizim araclarda guncellemiyorlar. 1000 km bakiminda sag tweeterin oldugu bolum yerine oturmuyor bu yuzden sag on cam bazen kapanmayip tam aciyor kendini onu soyledim sora bakariz deyip gecistirdiler. Bir sonraki gelen yeniliklerden de faydalanamayacagimiz kesin gozuyle bakiyorum. Aracta dizel sesi basladi regulator ile araya takoz koyun diyorum garanti bozulur diyorlar. Sen regulatoru amortisor takozuna bagladiysan rezons yapmasi normal zaten kendi hatalarini duzeltmekten acizler.
Bmw m paket 40. Yil kasa arkadasin araci servise 2. Periyodik bakimini 1200 e yaptirdik, İsyerinde arkadasimda astra k dizeli 900 e yaptirdi 30 bin bakimini temmuzda. bizim araclara bakim icin 1100-1200 istiyorlar, hangisinden memnun olayim hocam ?

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Araci 31 mayista aldim paddle shift 1-2 hafta sonra geldi satarken soylemediler. 2 ay sonra yakit gostergesininde standart olarak yakit tuketimini gostermeyi duzeltmisler bunlarin hicbirini bizim araclarda guncellemiyorlar. 1000 km bakiminda sag tweeterin oldugu bolum yerine oturmuyor bu yuzden sag on cam bazen kapanmayip tam aciyor kendini onu soyledim sora bakariz deyip gecistirdiler. Bir sonraki gelen yeniliklerden de faydalanamayacagimiz kesin gozuyle bakiyorum. Aracta dizel sesi basladi regulator ile araya takoz koyun diyorum garanti bozulur diyorlar. Sen regulatoru amortisor takozuna bagladiysan rezons yapmasi normal zaten kendi hatalarini duzeltmekten acizler.
Bmw m paket 40. Yil kasa arkadasin araci servise 2. Periyodik bakimini 1200 e yaptirdik, İsyerinde arkadasimda astra k dizeli 900 e yaptirdi 30 bin bakimini temmuzda. bizim araclara bakim icin 1100-1200 istiyorlar, hangisinden memnun olayim hocam ?

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Sizde haklısınız servisler kötü arabadan memnun kalırsınız ama ..

"Yüksek devir bandında yaşamaktır HONDA"

Geri