Honda servis indirimi hakkında

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Aracınız
Civic FC5 2019
merhaba ben de imzamı attım. birlikten kuvvet doğar az çok demeyelim lütfen destek destek destek... :cool:

esaret

0
Vakti saatinde ben böyle bir proje başlatacaktım. Fake hesaplar honda hakkında karalamalar yaparken forumda onların önüne geçtim. Bize yetki vermediler. Şimdi aynı şeyleri kendileri yapmışlar. Ne diyelim. Kazanan forum ahalisi olsun. İnşallah başarılı olur.

G8341 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Arkadaşlar rakamlar şu anda pazarlık edilebilecek seviyede değil toplam giriş 140.

@esaret konusu burası değil ancak 8 ay önce forum moderatörü aranıyor konusu açıldı sizden başvuru gelmedi.

Aracınız
Civic FC5 2019
Başka araç firmaları fiks menü altında %20-25 arasında indirim yapıyor honda niye böyle bir indirim e gitmek gibi bir niyeti yok anlamış degilim. Bu menü leri de halk dan talep ile degil kendileri yapıyor ama honda ya talep ediyoruz enteresan...

SNE-LX1 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FD6 2008
Yetkili servislerin en az 2 yıl daha indirim yapacağını düşünmüyorum çünkü Garanti bozulmasın diye insanlar mecbur gelecek dusuncesindeler. Ben yetkili servise gitmeyeceğim ama formu doldurdum. Garanti olayını 2 yıl veya 40 bin km geçmişse çok kafaniza takmayin bence. Piyasadan filtre seti ve motor yağlarını toplamda 160-170 TL (filtre seti+motor yağı dahil) arası fiyata bulabilirsiniz. 30 TL işçilikle 200 TL'ye servisin standart bakımını yaptırsiniz. Hemde 15 dakikada. Servis aynı bakıma 1200 TL fiyat çekiyor. Birde randevu alıp giriyorsunuz 2 saat işlemin bitmesini bekliyorsunuz. Bu yazdıklarım beni bağlar ama daha önceki Honda Civic aracımı 110 bin bakımı da dahil hep servise götürdüm. Sonuçta ilk 20 bin bakımından sonra götürmenin bir işe yaramadığını anladım.

Redmi S2 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Dragon

0
Aracınız
Bu konu fazlasiyla iyi olmus.
Her seferinde hakli olarak honda servislerinden sikayetciydik.
Oyle bir ucret cikariyorlar ki sanirsin araba japonyadaki fabrikasina gonderiliyor bakimlar orda japon muhendislerce bizzat yapilarak tekrar buraya hava yoluyla getiriliyor.

2008 FD6 Otomatik Lpg

Aracınız
Civic FC5 2020
Yetkili servislerin en az 2 yıl daha indirim yapacağını düşünmüyorum çünkü Garanti bozulmasın diye insanlar mecbur gelecek dusuncesindeler. Ben yetkili servise gitmeyeceğim ama formu doldurdum. Garanti olayını 2 yıl veya 40 bin km geçmişse çok kafaniza takmayin bence. Piyasadan filtre seti ve motor yağlarını toplamda 160-170 TL (filtre seti+motor yağı dahil) arası fiyata bulabilirsiniz. 30 TL işçilikle 200 TL'ye servisin standart bakımını yaptırsiniz. Hemde 15 dakikada. Servis aynı bakıma 1200 TL fiyat çekiyor. Birde randevu alıp giriyorsunuz 2 saat işlemin bitmesini bekliyorsunuz. Bu yazdıklarım beni bağlar ama daha önceki Honda Civic aracımı 110 bin bakımı da dahil hep servise götürdüm. Sonuçta ilk 20 bin bakımından sonra götürmenin bir işe yaramadığını anladım.

Redmi S2 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

önceki aracım toyota aurisdi, ve 6. bakım dahil tüm bakımlarını yetkili serviste yaptırdım. Yazdıklarınıza kesinlikle katılıyorum. saçma sapan bir balata spreyine bile ağıza alınmayacak rakam yazıyorlar faturada. keşke ilk 20 binden sonra bende dışarda yaptırsaymışım. en azından ozaman verdiğim 600 lira şimdinin 1200 lirasıydı. Bu yeni aldıgım FC5 te te sadece 20 bin bakımına kadar servise sokacam. sonrasını özelde yaptırcam. Hatta 10 bin bakımından sonra bile birdaha yetkili servise gitmeyebilirim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri