HONDALARINIZLA İLGİLİ TAKINTILARINIZ VE İTİRAFLARINIZ

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Armour
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

ozqury

0
Aracınız
Civic FC5 2018
Bi de park takıntım var benim. İspark’ta ve AVM’de sağda ve soldaki çizgilere eşit mesafede yanaşmam lazım illaki. Eşit değilse veya yamuksa mutlaka düzeltirim.

Diğer bi takıntım da kapıyı kilitlerim ve mutlaka 4 kapıyı ve bagajı elle asılır yoklarım mutlaka. (Eski evin 20 yıllık Demir kapısının tokmağını sökmüşlüğüm vardır bu yüzden) Camlar için de geçerli bu. Camlar otomatik kapanır , mutlaka tuşa bi kez daha basarım.

Kesinlikle o takıntı bende de var. Araç ip gibi olmak zorunda, tabiri caizse aracın kıçı farklı başı farklı bir açıda olmayacak :). Ayrıca o çizgiye ek olarak kapıları kilitledikten sonra illa ki benim de elle bir kontrol etmem laızm kapıları.

Aracınız
Civic FC5 2017
merhabalar arkadaşlar. öncelikle güzel başlık. 1. kapı eşiği lekeleri olmaması için elimden geleni yapmaya çalışıyorum. 2. jantlar kesinlikle ve daima temiz olmalı. 3. kapıları kilitledikten sonra bagaja kadar hatta elle kontrol ederim kesinlikle. söyleyeceklerim bu kadar. herkese takıntılarla yaşam kısmında başarılar diliyorum :) muhabbet ile.

SM-G935F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2019
B İr cok arabam oldu. Hepsinide arabanin bir yerinden ses geliyormu diye surdum. Sifir araclarimd bile ses aradim. 3 aydir hondaciyim hala bu huyumu bir turlu yenemedim. Sessadece sag emniyet kemerinden geliyor. Oda ayar ediyor. Simdi kisliklari takinca oda uğultulu calisiyor. Oda ayri bir sıkıntı. Yada. Ben sıkıntiliyim

.

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Takıntıdan ziyade beklenti ve hassasiyet ile alakalı bakış açıları var. Mesela benim bindiğim arabanın arıza lambası yanmıyacak, trim ses olmayacak, ok gibi gidecek, her taraftan rijit görünecek, kenar köşelere park etmem içime sinen bir yer ararım biraz fazla yürürüm, aracı park ettikten sonra dışardan iyi oldumu diye bakarım, çevremdeki araçları düşünerek park ederim, asla kaldırıma çıkıp park yapmam, park yerine sıfır yanaşırım, park için gölge yer ararım, yer yoksa ücretli yere girerim acımam, aracı kilitleyince mutlaka el ile kontrol ederim, kendim yıkarım. Şuan aklıma gelenler bu kadar.

Faaliyet ayn-ı lezzettir...

Aracınız
Civic FB7 2012
1.arabaya her binen inen olduktan sonra butun paspaslari cikartip silkelerim kapi esiklerini silerim.2. torpidoda kalorifer hava gelen yerlerindeki tozlara ayar olurum her binip.indigimde silerim toz olsun olmasin. 3.arabayi temizledikten 4 gun sonraya kadar yolda su veya tozlu yol gorunce durur geri donerim baska yoldan giderim yol uzarsa uzasin umrumda diil aklima gelenler simdilik.bunlar

SM-J720F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Armour

0
Aracınız
Honda CRV
1. Arabayı yıkattıktan sonra bir sonraki yıkamaya kadar, yıkamacının paspasların üzerine koyduğu kağıtları asla atmam. Bazen o kağıt delik deşik olur, yine de atmam. İllaki yenisi gelince atılacak:cautious:
2. Arabamda asla kimseye sigara içirmem, eniştemle ve ablamla küsmüşlüğüm vardır sırf bu yüzden. ;)

Aracınız
Civic FC5 2019
Benim takıntım yok, E ben napcam ya, derkeennn, varmış meğer ..
Trim sesi gelmeyecek ve yol sesi keşke olmasaydı sessizlik olsaydı olayına takıldım, Benim takıntımın bunlar olduğunu anladım.. ? ?
Müzik iyi olacak diyordum, Onu da Bass Bossted ve 8D ile biraz keyif almaya başladım.
Temizlik ve park çizgisi vs. takıntım yok neyse ki.?
Ohh beeee :ROFLMAO:

WolfRaM

Özel Üye
Aracınız
Civic FC5 2019
Takıntıdan ziyade beklenti ve hassasiyet ile alakalı bakış açıları var. Mesela benim bindiğim arabanın arıza lambası yanmıyacak, trim ses olmayacak, ok gibi gidecek, her taraftan rijit görünecek, kenar köşelere park etmem içime sinen bir yer ararım biraz fazla yürürüm, aracı park ettikten sonra dışardan iyi oldumu diye bakarım, çevremdeki araçları düşünerek park ederim, asla kaldırıma çıkıp park yapmam, park yerine sıfır yanaşırım, park için gölge yer ararım, yer yoksa ücretli yere girerim acımam, aracı kilitleyince mutlaka el ile kontrol ederim, kendim yıkarım. Şuan aklıma gelenler bu kadar.

Faaliyet ayn-ı lezzettir...

Tam olarak ben

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri