Civic FC5 İlk 100 km

aykutoğlu

Özel Üye
Ortalama hız kaç hocam . Bu arada tekerin düz bassın

BV6800Pro cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Bende merak ettim baya bi gazlamış gibisiniz yakıt tüketimi baya fazla geldi ben 1.400 km lere geldim ilk bin kilometre 7.4 - 7.5 i geçmedi. Bin den sonra arada bir gazladım en baba 7.9 gördüm

Motorlu taşıtlar ikiye ayrılır;
1 HONDA
2 diğerleri

Executive plus

Aracınız
Civic FC5 2019
Benim arac eco elegance 2000 km oldu 9.8 9.7 nin altina inmedi hic 2bin km bi cogunuda kirklareli git.gel yaptim acaba cokmu yoksa bi sikintimi var cozemedim
Bende merak ettim baya bi gazlamış gibisiniz yakıt tüketimi baya fazla geldi ben 1.400 km lere geldim ilk bin kilometre 7.4 - 7.5 i geçmedi. Bin den sonra arada bir gazladım en baba 7.9 gördüm

Motorlu taşıtlar ikiye ayrılır;
1 HONDA
2 diğerleri

Executive plus

Redmi Note 8 Pro cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

akif

0
Aracınız
Benim aracım 5 bin km'ye yaklaştı izmir'deyim 9 litre'nin altına düştüğünü görmedim ortalama tüketimin. Öncesinde Fb7 vardı onunla da 9 litre civarı geziyordum hocam lpg ile 7 litre civarı tüketim ancak uzun yolda olabilir.

SM-N910C cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2017
Benim araç 10 litre gosterıyor sıkıntı yok LPG li ise ılk calıstırmadakı en fazla yakıt yakma oranı gıttıgınız km ye ekleniyor LPG lıde Yuksek cıkması cok normal

Aracta LPG yok ise suan gozuken değer yıne normal ,aracın kısa bır rodaj zamanı illaki olucaktır ,bu surede bıraz fazla yakması yıne normaldir...

BV6800Pro cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri