İlk aracım 2018 model eco elagance Fare sorunu!!!

Fare pastasi al ziraicilerde bulunur, birde yurt disi uretimi nerdeyse ceviz buyuklugunde mumlu zehir olur bu ikisini dene fare once toplar sonra yer fare yedikten sonra olmesi en az 3-4 gun alir. Sen 1 tane gorduysen en az birkac tanedir, elle elemeyeceksin koydugun yemi insan kokusu olan yemi yemez fare. Eline bir poset gecir oyle koy gerekirse, ac kalmadigi surece bisey kemirmez fare. Ama oldugu yerde koku yapmaz bu zehirlerle olurse, fakat dogal yollarla olurse koku yapar haberin olsun. Gordugun farenin buyuklugu kivi buyuklugunde ise faredir ama patates buyuklugunde varsa sicandir.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Teşşekür ederim abi değerli yorumun için aç bırakmıyorum ben onu doyuruyorum zaten dün pasta zehir koydum yememiş gelmiş yatmış sadece pislikleri vardı çıldıracağım abi eldivenle koydum senin dediğin gibi dediler çıplak elle koyarsan insan kokusuna yemez dediler sıçan abi daha göremedim hayvanı ama çok büyük tek abi o büyük ihtimalle arabada yatıyor galiba büyük bi zarar verecek ama ne zaman bilmiyorum arabanın altına yapışkan koydum akşam yok nafile geçmemiş yapışkandan bi araba aldık hevesimizi alamayacaz gibi o dediğin mumlu zehirden de alacağım nalet olsun böyle hayvana çaresizlik çok kötü birşey

Aracınız
Civic FB7 2013
Arabaya iyi bir garaj yapardım ben olsam

ywzckr

0
Teşşekür ederim abi değerli yorumun için aç bırakmıyorum ben onu doyuruyorum zaten dün pasta zehir koydum yememiş gelmiş yatmış sadece pislikleri vardı çıldıracağım abi eldivenle koydum senin dediğin gibi dediler çıplak elle koyarsan insan kokusuna yemez dediler sıçan abi daha göremedim hayvanı ama çok büyük tek abi o büyük ihtimalle arabada yatıyor galiba büyük bi zarar verecek ama ne zaman bilmiyorum arabanın altına yapışkan koydum akşam yok nafile geçmemiş yapışkandan bi araba aldık hevesimizi alamayacaz gibi o dediğin mumlu zehirden de alacağım nalet olsun böyle hayvana çaresizlik çok kötü birşey

İngilterede yapilan arastirmada fare ve sicanlar ciddi artinca zehire bagisiklik gostermeye basladigini anlamislar, ben 10 tane yapistirici karton kullandim kartonlarda yapistiriciyi emmesin diye kaplamali kartondu hicbirine fare yakalanmadi fareler zeki artik . Eger sicansa mumlu zehir al kesinlikle farki anlarsin zaten biri 10 liraysa mumlu zehir 40-50 lira. O zehirin yarisini yese yeter sonradan yavaslayip olur zaten, umarim oldugu yer cok ters bi yerde olmaz. Olmesini hemen bekleme 3-5 gune anca olur haberin olsun.

İngilterede yapilan arastirmada fare ve sicanlar ciddi artinca zehire bagisiklik gostermeye basladigini anlamislar, ben 10 tane yapistirici karton kullandim kartonlarda yapistiriciyi emmesin diye kaplamali kartondu hicbirine fare yakalanmadi fareler zeki artik . Eger sicansa mumlu zehir al kesinlikle farki anlarsin zaten biri 10 liraysa mumlu zehir 40-50 lira. O zehirin yarisini yese yeter sonradan yavaslayip olur zaten, umarim oldugu yer cok ters bi yerde olmaz. Olmesini hemen bekleme 3-5 gune anca olur haberin olsun.

Abi 200 tl olsun zehir isterse arabanın elektrik tesisatı giderse kaç bin TL mumlu zehir alacağım bugün 3,5 gün içinde kabloları kemirmese bari

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Kablolar da sorun, bir yerleri kemirip arac icine girmesi ayri sorun. Bunlarin diskilari felaket bir sey. Ne yaparsan yap kokusu gecmiyor. Kolay gelsin. Insallah zararsiz atlatirsiniz.

Aracınız
Civic FB7 2012
Benim fb7 nin polen filitresine bildiğin yuva kurmuştu. Fanı çalıştırınca sürtme sesi gelince servise götürmüştüm. Her tarafa fare kapanı koyup her hafta bir iki tane derken köklerini kazımıştım. Ama bana polen filitresini yenilettiler.

Geri