ilk sahibinden yetkili servis bakımlı 2014 Civic eco elegance

Emirbey26

0
Yönetici
Ad Soyad
Emirbey26
Aracınız
Civic FB7 2015
sıfır olarak aldığım bu zamana kadar tüm bakımlarını yetkili serviste yaptırdığım 195.000km olan aracımı satıyorum.

Hayırlı satışlar dilerim. İnşallah istediginiz fiyata satarsınız.
Son zamanda piyasa epey düştü.
10 gün önce 61 bin km.de 2016 fc5 otomatik fabrika çıkışlı deri koltuklu elegance aracımı 940 bin TL ye sattım.
Bu fiyatta satışınız zaman alabiir.

Hayırlı satışlar dilerim. İnşallah istediginiz fiyata satarsınız.
Son zamanda piyasa epey düştü.
10 gün önce 61 bin km.de 2016 fc5 otomatik fabrika çıkışlı deri koltuklu elegance aracımı 940 bin TL ye sattım.
Bu fiyatta satışınız zaman alabiir.
Aynen Fiat bqyagi yüksek bu piyasada km yüksek fb7 o fiata aylarca bekler

Hayırlı müşteriler, arayan soran var mı? Piyasa ne durumda
teşekkürler. eskiden boş muhabbet için bile soran olurdu o bile yok hayret verici. biraz fiyatı yüksek yazdım bununda sebebi aracın ilk sahibiyim ve bu km.de olmasına rağmen sürekli yetkiliye götürürüm. satılmazsa da çok önemli değil bir 10sene daha binerim :)

Emirbey26

0
Yönetici
Ad Soyad
Emirbey26
Aracınız
Civic FB7 2015
teşekkürler. eskiden boş muhabbet için bile soran olurdu o bile yok hayret verici. biraz fiyatı yüksek yazdım bununda sebebi aracın ilk sahibiyim ve bu km.de olmasına rağmen sürekli yetkiliye götürürüm. satılmazsa da çok önemli değil bir 10sene daha binerim :)
Aracınızı satmak ta satmamak ta sizin takdirinizde.

Bu km.de bir aracı gören aynı rakamı hatta daha yükseğini yazıyor. Bu nedenle piyasa sebepsiz yükseliyor ve şişiyor. Kimse ne aracını satabiliyor. Ne de araç alabiliyor 😊

Naçizane tavsiyem aracın piyasa değerinin üzerine bir miktar belirlediğiniz pazarlık miktarını koyarak yazmanız.

Aracınızı satmak ta satmamak ta sizin takdirinizde.

Bu km.de bir aracı gören aynı rakamı hatta daha yükseğini yazıyor. Bu nedenle piyasa sebepsiz yükseliyor ve şişiyor. Kimse ne aracını satabiliyor. Ne de araç alabiliyor 😊

Naçizane tavsiyem aracın piyasa değerinin üzerine bir miktar belirlediğiniz pazarlık miktarını koyarak yazmanız.
Aynen böyle böyle yukseliyo piyasa ama Allah'tan sıfır araçlar dusuyo millet artık 8 10 yıllık ekmeği yenmiş araçlar yerine şimdi sıfır araç bulabiliyor al satcilar da devreden çıkmaya başladı ikinci eller çok düştü zaten

Geri