Civic FC5 İnfo İkaz Lambası

Aracınız
Civic FD6 2008
Merhabalar 2 gün önce FD6 aracımı satarak 2020 FC5 satın aldım.Henüz aracı tanıma aşamasında olduğum için cahilliğime verin.Gösterge ekranındaki ( İ) sombolünün neden kaynaklandığını nasıl öğrenebilirim?Araç çalıştığında da sönmüyor.Ya da nasıl kapatabilirim?IMG_5810.JPG

NOT:Resim bana ait değil sadece işaretin yerini göstermek için koydum.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2019
Merhabalar 2 gün önce FD6 aracımı satarak 2020 FC5 satın aldım.Henüz aracı tanıma aşamasında olduğum için cahilliğime verin.Gösterge ekranındaki ( İ) sombolünün neden kaynaklandığını nasıl öğrenebilirim?Araç çalıştığında da sönmüyor.Ya da nasıl kapatabilirim?Ekli dosyayı görüntüle 263293

NOT:Resim bana ait değil sadece işaretin yerini göstermek için koydum.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
oncelıkle aracınız hayırlı olsun ikaz işareti emniyet kemerini takmadıgınızda kapı acık kaldıgında lastık havasında sıkıntı oldgunda yada aracta herhangı bır arıza vs durumu varsa farklı bır ıkaz lambasıyla bırlıkte yanar i= ikaz dıye dusunebilirsiniz

Aracınız
Civic FC5 2019
Sol alt lpg düğmesinin yanıda esp düğmesi var . Ona 3 sn kadar basılı tutun. Esp devrede değil uyarı ona ait.
Direksiyonda ki İ düğmesine basıp uyarıyı inceleyebilir yada ekranda küçültebilirsiniz. Bu arada aracınız hayırlı uğurlu olsun

Geri